Leták Adam velkoobchod - 16.3.2023 - 22.3.2023 - str. 4 - NEPLATNÝ LETÁK *

4 / 9

Leták Adam maloobchod - 16.3.2023 - 22.3.2023 - Produkty v akci - hrozny bílé, nealkoholický nápoj, Fanta, Mirinda, Pepsi, Coca-Cola, džus, tonic, 7UP, Sprite, Granini, Lipton, ledový čaj, Schweppes, colový nápoj, minerální voda, Dobrá voda, kyselka, Mattoni, voda, voda neperlivá, Magnesia, Hanácká Kyselka, voda jemně perlivá, ochucená minerální voda, alkohol, červené víno, růžové víno, víno, Rulandské bílé, Zweigeltrebe, Modrý Portugal, Hibernal, Sklepmistr, Meruňka. Strana 4.
4 / 9

Prolistujte si tento leták obchodu Adam maloobchod platný od 16.3.2023 do 22.3.2023 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 8 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Adam maloobchod ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 8. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Adam maloobchod, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný ve všech prodejnách Adam maloobchod

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Coca-Cola

Coca Cola byla původně zamýšlena jako léčivý přípravek pro zklidnění žaludečních potíží a proti bolestem hlavy. Dnes na ni lidé pohlíží docela jinak.

Kdo by neznal Coca Colu ve skle

Znáte Coca Colu? Stěží byste našli někoho, kdo by na tuto otázku odpověděl záporně. Za socialismu byla u nás považována za něco výjimečného a byla zejména pro mladistvé symbolem vzdoru vůči stávajícímu systému.

Víte, že Coca Cola byla původně vyrobena jako účinný lék pro zmírnění bolestí hlavy a zklidnění nervové soustavy? V některých případech zabírá i na žaludeční nevolnosti. Tento nápoj spatřil světlo světa na konci 19. století a ve své době se jednalo o preparát, který se pacientům podával v malém množství pouze na předpis. Výrobce uvedl ve složení Coca Coly dva hlavní zdroje, jimiž jsou ořechy Cola acuminata, pocházející z deštných pralesů v Africe, a zároveň lístky stromu Rudodřev koka (coca), který přirozeně roste v Jižní Americe, a vykazuje pro lidské tělo povzbuzující účinky. Odtud tedy pramení samotný název nápoje (tehdy spíše bylinného sirupu) – Coca + Cola = Coca Cola.

 
Červené víno

Tradice pěstování vinné révy a výroby vína je u nás zakořeněná už od dob středověku. U většiny milovníků vína platí, že buď jsou zaměřeni na víno bílé anebo červené. A také vznikají různé dohady, které z nich je vlastně zdraví prospěšnější. Pokud svou pozornost zacílíme na červené víno, pak najdeme hned několik pozitivních vlivů na naše fyzické i psychické zdraví.

Pokud si dáte každý den deci červeného vína, pak svému zdraví jistě prospějete. Budete mít nejen lepší náladu, ale také bude váš organismus pomaleji stárnout. Červené víno má neuroprotektivní vliv na náš mozek. Chrání ho tedy před předčasným opotřebováním a stárnutím. Na naši tělesnou schránku působí jako antioxidant a také má protizánětlivý efekt. Také střeva poděkují za občasnou skleničku červeného vína. Dalo by se tedy s úspěchem říct, že červené víno je vlastně léčivé.

 
T 82.90 0,751 Templarshe HIBERNAL MAGNES Jemi per Hibernal Zweigeltrebe suché rosé polosuché J + Templarshe 25.90 1,51 ZWEIGELTREDE MAGNESIA Neperlivá Schwer PIN TON INDIAN IONIC Magnesia Neperlivá, Perlivá, Jemně Perlivá Bes Schweppes 15.90 AKČNÍ 1,51 cena AGNESI Priv Schweppes Pink Tonic, Tonic material obo RULANDSKE BILEHE HLE YAN on 65,90 0,75 1 pepsi mga Maresteranaly Sz TOVAVŘINECKÉ ROST Rulandské bílé, Svatovařinecké rosé, Modrý Portugal suché eps Andy Mp MODRY PORTUGAL 23,90 ORANGE 12.50 1,51 DOBR OBRÁ VOD DOBRÁ VODA VODAG A 1,5 1 up PŮVODN SKLEPMI LEVIND POLOSLA HEGET&Z A Dobrá voda neperlivá Bílé hrozny, Jahoda, Malina, Citron a máta, Hruška a bezinka Pepsi, Pepsi Max, Mirinda, 7UP 49,90 11 SKLEPMISTR VINO POLOSLA dcom Sklepmistr bílý, růžový, červený polosladké PŮVODN EPMISTR VINO POLOSLAD -G2 HANÁCI KYSELKA Granini Hruška, Jablko Caron Coca-C33.90 ORIGINAL TAST 11.50 1,51 KYSELKA HANÁCKÁLA Bile hrozny ANÁCKÁ Pomerand Hanácká kyselka Citron, Bílé hrozny, Grep, Pomeranč, Meruňka ATTONI Coca Cola, Coca Cola Zero, Fanta Orange, Sprite 1,51 graning HRUSKA granini JABLKO 2500- 34.90 13.90 MATTONI 11 AQUIL 0,75 1 MATTO MULTI 12.90 1,51 rite aqualine AQUILA pramenitá v prvni voda ry MATTONI 12.90 0,5 1 Mattoni Mattoni Jemně perlivá, Citron, Multi Neperlivá Neperlivá Kojeneck Aquila Jemně perlivá, Neperlivá comm Liptor Peach HE TRA CA Lipton 19.90 0,5 1 98 GREENW Lipton Ice Tea Peach, Green

Další letáky Adam maloobchod

Nejnovější letáky