Leták Adam velkoobchod - 16.3.2023 - 22.3.2023 - str. 8 - NEPLATNÝ LETÁK *

8 / 9

Leták Adam maloobchod - 16.3.2023 - 22.3.2023 - Produkty v akci - Penam, dárková sada, VÁHALA, Herold, ESSA, zmrzlina, Algida, čokoláda, Dr. Ensa, Franz Josef, Kotányi, energetický nápoj, Hello, limonáda, Red Bull, Pepsi, colový nápoj, minerální voda, Mattoni, Pilsner Urquell, pivo, alkohol, Svijany, Sollus, Jägermeister, whisky, Jack Daniel’s, bylinný likér, R. Jelínek, Mozart, ubrousky, odmašťovač, Finish, Sharp. Strana 8.
8 / 9

Prolistujte si tento leták obchodu Adam maloobchod platný od 16.3.2023 do 22.3.2023 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 8 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Adam maloobchod ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 8. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Adam maloobchod, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný ve všech prodejnách Adam maloobchod

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Pivo

V České republice se vypije nejvíce piva v přepočtu na počet obyvatel ze všech zemí na světě. Za rok v průměru každý vypije téměř tři stovky piv.

Češi jsou největšími konzumenty piva v akci na světě

Pád Železné opony po roce 1989 umožnil v naší zemi i rozvoj soukromého podnikání a jistě vás nepřekvapí, že se to týká i vaření piva.

V České republice je v současné době celkem 67 velkých pivovarů a všechny se bez problémů uživí. To ale není zdaleka vše, do celkového výčtu musíme zařadit i minipivovary, které rovněž úspěšně prosperují. Těch je dokonce mnohem více, kupříkladu v Praze jich naleznete celkem 44, podobný počet jich je ve Středočeském kraji a celkový počet minipivovarů v České republice, které jsou v provozu, je úctyhodné číslo – 392. Necelé čtyři stovky malých soukromých pivovarů a spolu s nimi téměř sedm desítek velkých pivovarů na tak malou zemi, co se týče rozlohy a počtu obyvatel, je skutečně enormní počet.

 
Pilsner Urquell

Plzeňský Prazdroj neboli Pilsner Urquell je světoznámá značka a stěží bychom hledali někoho, kdo ji nezná. Přesto bychom si o ní mohli něco bližšího povědět.

Také máte rádi Pilsner Urquell

Když se řekne Pilsner Urquell, možná se vám vybaví oficiální sponzor české hokejové reprezentace. Zda sponzoring této značce prospěl, můžete posoudit sami, ovšem právě Plzeňský Prazdroj příliš mnoho reklamy nepotřebuje. Vybudoval si ji totiž již v minulosti svým věhlasem, kdy se plzeňské pivo začalo šířit do zemí celého světa. Čím je právě tento zlatavý mok zvláštní a mezi ostatními pivy jedinečný?

Když se řekne Plzeň pivo, na prvním místě bývá obvykle Pilsner Urquell, a teprve pak značka Gambrinus. Je to dáno mnoha historickými souvislostmi, ale také samotným složením piva, resp. jeho vstupními surovinami. Na oficiálním webovém portálu prazdroj.cz se dozvíte, že Plzeň 12 se vyznačuje menší kyselostí, než mnoho jiných značek piv, a také je více hořké.

 
Jägermeister

Milovníci bylinných likérů jistě znají světoznámou značku Jägermeister, která byla založena už v roce 1878. Na trh se ale samotný likér dostává až o mnoho let později, a to v roce 1935. Receptura je dodnes chráněna a nikdo nepovolaný se k ní nemá šanci dostat.

Tajný recept je sestaven z 56 druhů koření, bylin a dalších přírodních surovin. Všechny přísady procházejí macerací a tím pádem se z nich získá nejen ta známá nenapodobitelná chuť, ale i vůně. Jediné, co vyšlo na světlo světa je fakt, že Jägermeister obsahuje citrusovou kůru, anýz, šafrán, lékořici a bobule jalovce. Šest týdnů se tyto a další přísady macerují v lihu. Vyrobený likér zraje nejméně po dobu jednoho roku v dubových sudech.

 
Ubrousky velikonoční 33 x 33 cm, jednovrstvé 1x Sušička Whirpool 1x TV Philips 50 1x TV Sharp 42 1x Robotický vysavač Eta 1x TV Finlux 24" Partneri 23,90 20 ks MATTONI 1873 SOURCES AND TASTES OF EUROPE- Soutěžte s námi od 1. března do 10. dubna a získejte skvělé ceny! Nakupte 6x v hodnotě alespoň 200 Kč, vyplňte soutěžní kupona zúčastněte se losování o více než 100 velikonočních cen a nákupních poukazů Adam: Veselé Velikonoce Adamen SOLLUS V Jan Becher Pernod Ricard JACK DANIEL'S Tennessee HONEY 527 OLD HEROLD DISTILLERY SINCE 18 R. JELINEK 1x Párty reproduktor Tracer 1x Bezdrátová sluchátka 1x Sonický kartáček Fairywill 2x Rychlovarná konvice 1x Mobilní telefon Infinix 1x Chytré hodinky Mykronoz 2x Mikrovlnná trouba Beko 10x Balíček nealko 1x Poukaz Alza 1000,- 3x Poukaz Adam 1000,- 1x Meteostanice Emos 2x Digitální osobní váha Emos 5x Poukaz Adam 500,- 25x Balíček od partnerů soutěže 6x Jägermeister 11 Losování proběhne 13.4.2023 ve 12:00 hod. v prostorách VO Adam, Masarykova 15, Šternberk Hlavní partneři (11) HERBAALKO- pepsi. UNITED BRANDS FINE WINES AND SPIRITS Temploy aha SE Alatenice VERANDEW DELKOOBCHOD STERNBERK 1x Smart náramek 2x Toustovač 1x Smoothie mixér P Potraviny na váhu dostupné pouze na některých prodejnách. Svijany hdFree br BIR GO Plzeňský Prazdroj Koli HELLO MASPEX CZECH RED BULL KRAJČI Taška velikonoční s uchem, malá 20,5 x 32 cm KOTÁNYI 1881 22,90 1 ks 1x Power banka 10000 mAH 1x Sluchátka Sony Penam 1x Kuchyňská váha Emos 10x Dárkové balení vína 15x Balíček potravin 15x Balíček drogerie 10x Balíček piva PALIRNA ZELENEHO STROMU PROSTĚJOV ♡ ALGIDA EKAN (85) vitar DR.ENSA gornicky SINCE 1997 M VÁHALA MOZART chocolate LIQUEUR ACTRER FRANZ JOSEF EXCLUSIVE Finish ESSA AKINU P&G facebook Bližši informace k soutěži Vám rádi poskytneme na prodejnách ADAM www.adam-velkoobchod.cz ALOBAL 22,90 1 ks Alobal folie 10 m x 30 cm 2,50 1 ks BCD BC batteries EXTRA BAWE Baterie BC 1,5V R03 mikrotužková R06 tužková k batteries well done COMASTOVAC ZA STUDENA well done 89,00 750 ml Odmašťovač za studena s rozprašovačem Sense well done lavender Sense Sense fresher vell mi Jone citrus Icean esh Z 35,90 300 ml Sense Maloobchodní akce platí od 16.3. do 22.3. 2023 nebo do vyprodání zásob Informaci o otevírací době sledujte na: www.adam-velkoobchod.cz 30 osvěžovač vzduchu více druhů facebook ADAM VELKOOBCHOD Platí do vyprodání zásob. Za tiskové chyby neručíme.

Další letáky Adam maloobchod

Nejnovější letáky