Leták Albert - 1.9.2018 - 30.9.2018 - str. 11 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 11 ... 77
Leták Albert - 1.9.2018 - 30.9.2018 - Produkty v akci - koláč, brambory, gouda, sýr, listové těsto, sůl, rozmarýn, olej, Olé, miska. Strana 11.
1 ... 11 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 1.9.2018 do 30.9.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 
 
na každý den PERFEKTNÍ I JAKO OBĚD, KTERÝ STAČİ OHŘÁT DALŠI-DEN Bramborový koláč srozmarynem Listové těsto Předpřipravené listové těsto přijde vhod, když v kuchyni není času nazbyt. Jeho použití je opravdu pestré, snadno a rychle z něj připravite dobroty naslano i nasladko Listové těsto je zárukou rychlé přípravy rozmanitých pokrmů. A protože milujeme rozmarýn, spojili jsme tyto dvě suroviny dohromady. S pomocí brambor ricotty a sýra vznikly výtečné slané koláčky. 4 porce O 20 minut přípravy velmi snadné 1 balení listového těsta na pečicím papiru albert 85 g sýra Gouda bloček 125 g ricotty 4 středně velké brambory 1 lžíce olivového oleje sůl, pepř 4 větvičky rozmarýnu . Předehřejte troubu na 2oo °C. Těsto rozložte na plech. Podélně jej tupým nožem rozřízněte a pak napříč ctyři krát přefízněte, aby vzniklo 10 obdél- níků. Jeden centimetr od okraje udělej- te uvnitř obdélníků kolem dokola rýhu a středy těsta propíchejte vidličkou. Vložte do lednice a nechte odpočívat . V misce promíchejte nastrouhaný sýr s ricottou, hrst sýra si nechte stra- nou. Brambory oloupejte a nakrájejte na tenké půlměsícky . Vložte do misky a promíchejte s ole- jem, solí a pepřem.Vyndejte těsto a nej- prve do vnitřních obdélníků rozmažte sýrovou směs, navrch rozložte brambo ry a dejte péct na 15 minut. . Poté posypte lístky rozmarýnu a zbylým sýrem. . Pečte ještě dalších pět minut do- zlatova ENERGIE: 495.5 kcal / 25% BİLKOVINY: 14,9 g / 30 % Y:29,4 g / 42% SACHARIDY: 44,8 g / 17% Hodnoty odpovidal gedné porci ZÁŘİ ALBERT.CZ

Albert letáky

TOP letáky