Leták Albert - 1.9.2018 - 30.9.2018 - str. 13 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 13 ... 77
Leták Albert - 1.9.2018 - 30.9.2018 - Produkty v akci - brambory, máslo, sůl, pepř. Strana 13.
1 ... 13 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 1.9.2018 do 30.9.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Máslo

Máslo je pochoutka i cenná surovina v kuchyni. Jeho výroba byla na vesnicích vždy výhradní záležitostí hospodyně. Možná by se při sledování starého filmu nebo dobového dokumentu zdálo, že stloukání másla byla v podstatě jednoduchá záležitost. Není tomu tak. Technologie je sice jednoduchá, ale práce byla namáhavá a docela zdlouhavá.

Pokud chtěla hospodyně získat kilogram másla, pak musela do máselnice nalít dva a půl litru smetany. Smetana nesměla být příliš studená. Ideální teplota byla tak dvanáct stupňů. A pak už se mohlo začít stloukat máslo. Zprvu to šlo snadno, ale jak se začaly tvořit první máselné hrudky, práce se stávala stále namáhavější. Na otázku, jak dlouho se máslo tímto způsobem vyrábělo, není jednoduchá odpověď. Podle toho, jak byla hospodyně zručná a také rychlá.

 
na každý den HLA VEC Kuřecí kapsa s kozím sýrem Kuřecí prsa plněná jemným kozím sýrem, špenátem a rajčaty jsou skvělou volbou, pokud potřebujete rychlou, ale přesto slavnostnější večeři. Náš horký tip na tento měsíc. C 4 porce O 30 minut přípravy tip albert PRO MENŠÍ DĚTI NAKRAJEJTE UPECENOU ROLKU NA KOLECKA velmi snadné 4 kuřecí prsa sůl, pepř 4 lžíce olivového oleje 150 g pasteveckého koziho sýra 4 lžíce krájených loupaných rajčat 4 hrsti baby špenátu 500 g brambor 150 g bezlepkové slaniny vcelku 50 g másla . Troubu pfedehřejte na 180 °C. . Kuřecí prsa podélně rozřízněte tak, aby z nich vznikl větší jednotný kus, můžete je ještě lehce naklepat . Maso osolte a opepřete, potřete ole- jem, vyskládejte kozímsýrem nakráje- ným na plátky a do první třetiny masa přidejte dvě lžíce rajčat s hrsti špená- tových listů. . Bližší okraj masa přehněte přes hro- mádku zeleniny a zarolujte. Na konci spojte párátkem. Vložte do zapékací misky vytřené olejem a dejte péct na 25 minut . Mezitím uvařte brambory, slaninu nakrájejte na malé kostičky a opečte vpánvi. Do scezených bramborpřidejte máslo, sůl a pepř, rozštouchejte a nako- nec přisypte slaninu. - Ještě lehce promíchejte, podle potře- by dosolte. Mlečne vyrobky z koziho mléka maji odlisne složeni bilkovin. Dopřát si je mohou i ti, ktefi trpf intolerancí na mléko kravské. Kozi pastevecký sýr neobsahuje syřidla a zakoupite ho exkluzivně v naších prodejnách v obsluhovaném useku ENERGIE: 906 kcal/45% BILKOVINY: 57 TUKY: 64 g / 91% SACHARIDY: 30 g / 11% Hodnoty odpovídají jedné porci. 13 LBE

Albert letáky

TOP letáky