Leták Albert - 1.9.2018 - 30.9.2018 - str. 15 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 15 ... 77
Leták Albert - 1.9.2018 - 30.9.2018 - Produkty v akci - rajčata, salátová okurka, mrkev, karotka, špenát, špenát listový, šunka, smetanový sýr, Philadelphia, kyselé okurky, Hello, džus, jablečný džus, víno, ovocná kapsička, vitamin. Strana 15.
1 ... 15 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 1.9.2018 do 30.9.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 
 
MÁTE PÁRU, Vitamíny sbalené do kapsičky JAK SE DA VYPIT JABLKO? ablečná šťáva HELLO 100% je vyrobena výhradně z tuzemských sadových a zahradních jablek. Je připravovaná z umytého, nastrouhaného a vylisovaného ovoce. Nezaměnitelná chuť, aroma a nazlátlá barva jsou výsledkem dlouholeté tradice a zkušeností výrobce. Štáva je sterilována, bez konzervantů a bez přidaného cukru. Letošní novinkou je 100% jablečná šťáva v praktické kapsičce 200 ml. Díky znovu uzavíratelnému balení je ideálním obcerstvením pro děti do školy nebo na výlet. Ovocné osvěžení pro školáky Tortilové rolky Zkuste místo sendvičů tortilové rolky. Velice jednoduchá a rychlá příprava se vám bude libit a děti zase ocení zábavnou formu své nové svačinky. 8 rolek rっ 5 minut přípravy velmi snadné 2 pšeničné tortily 125 g sýra Philadelphia 1 okurka 3 plátky krůtí šunky 3 plátky tvrdého sýra 1 minibalení bezpeckového hroznového vína 1 kapsička Hello 100% jablečná šťáva . Z tortil odkrojte okraje tak, abyste mís to kruhu získali obdélník. Pomažte je sýrem. První obdélník vyskládejte ten- kými kolečky okurky. Zarolujte a dva krát přepulte. . Druhoutortiluvyskládejte šunkou, sy- tip Do tortil Ize vkládat různé druhy oblibené zeleniny. Ideálnijsou rajčata, baby špenát nebo strouhaná mrkev. Ale pozor, rajčata obsahují hodně štávy, proto pokud budete dělat rolky do zásoby na další den, rajčatové pošlete do školy jakoprvní, jinak by se rozmočily remazostupuüiest Svačinu doplňte o minibalení bez- peckového hroznového vína a jabledč- nou kapsičku Hello 100 %. ZÁŘÍ İ A LBERT.CZ 15

Albert letáky

TOP letáky