Leták Albert - 1.9.2018 - 30.9.2018 - str. 16 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 16 ... 77
Leták Albert - 1.9.2018 - 30.9.2018 - Produkty v akci - jablka, borůvky, pomeranče, nektarinky, tvaroh, oříšky, kaše, med, čaj, ovocný čaj, sklenice. Strana 16.
1 ... 16 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 1.9.2018 do 30.9.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 
 
inspirace z albertu Chia kaše s ovocem atvarohem S kašemi Nature's Promise je výživná snídaně na stole jedna dvě. Stačí přidat pár kousků čerstvého ovoce, oříšků a tvaroh. Bezlepková chia kaše Nature's Promise 1 porce 0 5 minut přípravy velmi snadné jablka 1 balení bezlepkové chia kaše jablko se skořicí Nature's Promise 150 ml mléka 1 lžíce měkkého tvarohu hrst ostružin 2 lžičky javorového sirupu hrst liskových ořechů 1 lžička chia semínek JEDNODUCHÁ A RYCHLÁ PŘÍPRAVA . Jablko nahrubo nastrouhejte. Kaši uvařte v mléce dle návodu a vmíchejte do nínastrouhané jablko s tvarohem. . Přelijte do misky a navrch přidejte ovoce. Zalijte sirupem a posypte seka nýmiořechy a chia semínky čajs ovocem Přimět děti pit dostatek tekutin není vždy jednoduché. Když do čaje přidáte trochu čerstvého ovoce, učiníte jej zábavnějším a šance na vypití zvýšíte o 100 %. 1 porce l 5 minut | velmi snadné 1 sáček dětského ovocného čaje 4 nektarinky 1 plátek pomeranče 4 borůvky med - dle chuti Připravte dětský ovocný čaj. Ovoce vložte do hrnečku nebo sklenice a zalijte lehce vychladlým čajem. Dle potřeby dosladte medem. 16 ZÁRIIALBERT.CZ

Albert letáky

TOP letáky