Leták Albert - 1.9.2018 - 30.9.2018 - str. 17 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 17 ... 77
Leták Albert - 1.9.2018 - 30.9.2018 - Produkty v akci - bageta, rajčata, maliny, žervé, jogurt, vejce, vitamin. Strana 17.
1 ... 17 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 1.9.2018 do 30.9.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Vejce

Klasická slepičí vejce jsou často zatracována jako zdroj „špatného“ cholesterolu. Podle mnoha odborníků tomu tak není. Jen je zapotřebí řídit se pravidlem, které nám radí, že všeho je třeba konzumovat s mírou. S cholesterolem je to totiž následovně. Pokud ho do těla dodáváme, pak si ho naše tělo už nevytváří. Vajíček se tedy už nemusíte obávat. Naopak. Jsou našemu organismu prospěšné tím, že obsahují celou řadu kvalitních vitamínů, minerálů a v neposlední řadě bílkovin.

Zapomenout bychom neměli ani na proteiny, které mají pozitivní účinky na naše zdraví. Své o tom vědí nejvíce sportovci. Někteří lidé se vyhýbají vaječnému žloutku a konzumují pouze bílek. Pokud k tomu není žádný zdravotní důvod, pak je to chyba. Vaječný žloutek obsahuje látky, které stimulují vývoj mozku a zlepšují jeho celkový stav. Mohou také pomoci v koncentraci. Ve vaječném žloutku je také dostatek vitamínů A, D, E, B, a minerálů. Především vápníku, fosforu, draslíku, železa a zinku. Jíst pouze vaječné bílky se doporučuje při redukčních dietách. Bílky totiž obsahují minimum tuku a vysoké množství proteinů.

 
inspirace z albertu Sendvič s omeletkou Ovocný jogurt O rychlou zdravou svačinku se postará jogurt plný laktobacilů, vláknina ve formě vloček a vitamíny obsažené v ovoci. Bagetka proložená omeletou a rajčaty dodá energii na celý den ve škole. Sladkou tečkou je vynikající ovocný jogurt. 1 porcel 5 minut I velmi snadné 150 g bilého jogurtu 2 lžice granoly 1 lžíce borůvek 1 lžíce malin 2 sendviče O 5 minut přípravy velmi snadné 2 vejce % lžičky soli 1lžička nasekané pažitky 1 lžíce másla 1 špaldová celozrnná bageta 80 g žervé 1 větší rajče hrst polníčku Do uzavíratelné skleničky navrstvě te jogurt, granolu, ovoce a postup ještě jednou opakujte. Z OVOCE LISOVANÉHO ZASTUDENA A BEZ KONZERVANTÜ . Vejcerozklepněte a prošlehejte se solí a pažitkou. . Na másle opečte dvě omeletky . Bagetu podélně rozkrojte, přepulte, pomažte žervé, vložte na půl složené omelety a plátky rajčete. . Dovršte polníčkem a přiklopte dru hou půlkou pečiva. tip* Tento sendvič ie vhodni spíše pro vetsí děti, jelikož je poměrně vysoký. Menším dětem ho pfipravte z toastového chleba. ZÁRi|ALBERT.CZ 17

Albert letáky

TOP letáky