Leták Albert - 1.9.2018 - 30.9.2018 - str. 20 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 20 ... 77
Leták Albert - 1.9.2018 - 30.9.2018 - Produkty v akci - brokolice, tofu, sůl, bramborový škrob, rýže, pepř, olej, hrnec, parní hrnec. Strana 20.
1 ... 20 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 1.9.2018 do 30.9.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 
 
inspirace z albertu Zelenina na páře a vepfové 1. Jak vzniká pára? a) sublimací z pevného skupenstvi b) odpařováním z kapalného nudličky Nejnázornějším fyzikálním jevem v kuchyni je pravděpodobně vznik páry. Poučte své nejmenší a zároveň jim udělejte k jídlu něco zdravého. skupenstvi 2. Co je pára? a) plynové skupenstvi vody b) mrak UZASNYSVET 4 porce O 20 minut přípravy velmi snadné 1 lžička solamylu 6 lžic rostlinného oleje sůl, pepř 500 g vepřových nudliček 200 g divoké rýže 1 brokolice 3 mrkve 150 g cukrového hrášku 100 ml olivového oleje hrst hladkolisté petržele Promíchejte solamyl, olej, sůl a pepř. Do vzniklé marinády naložte vepřové nudličky. Divokou rýži uvařte podle návodu na obalu . Zeleninu očistěte a nakrájejte na menší kousky. Dejte do středního hrn ce s pařáčkem a trochou vody (nebo po- užijte parní hrnec, pokud máte). Vařte 10 minut. . Olej s petrželkou a solí rozmixujte dohladka Nudličky zprudka osmahněte vpán- vi. Podávejte srýží a zeleninou zalitou petrželkovým olejem tip* Pro vegetariánskou verzi použijte tofu. To ale nemarinujte v solamylu, stací pár bylinek nebo kofení. 20 ZÁŘi|ALBERT.CZ

Albert letáky

TOP letáky