Leták Albert - 1.9.2018 - 30.9.2018 - str. 3 - NEPLATNÝ LETÁK

1 3 5 6 ... 77
Leták Albert - 1.9.2018 - 30.9.2018 - Produkty v akci - alkohol, rum, Mount Gay. Strana 3.
1 3 5 6 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 1.9.2018 do 30.9.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Rum

Ačkoliv se při vyslovení názvu alkoholického nápoje, kterým je rum, mnoha lidem vybaví otrlý námořník, není tento druh alkoholu určen pouze pro drsné mořské vlky. Může být příjemným zpestřením pro posezení s přáteli anebo pro chvíle, kdy chceme jen meditovat a přemýšlet o životě.

Kvalitní druhy karibských rumů mohou být součástí zajímavých a originálních drinků, ale také si je můžete vychutnávat v jejich původní podobě. Jednou z možností je panamský rum, který pochází až z dalekého Karibiku. Než se dostane do našich skleniček, odpočívá po dobu pěti let v dubových sudech právě v rodném Karibiku. Tento pětiletý klidový režim dodá rumu příjemnou dřevitou chuť a jedinečné aroma. Vůně pak připomíná svěží citrusy, náznaky hruškového aroma a v chuti můžeme objevit karamel.

 
MOUNT GAY Et 1703 Rados um NEJSTARŠÍ RUM NA SVETÉ YOURS IS TIM BARBADOS 1 7 SI SHok MOUNT GAY MOUNT GAY BLACK BARREL Barbados um BLACK BARREL Mount Gay Black Barrel je specifický tim, že dozrává v dočerna vypálených dubových sudech po bourbonu. Tento unikátní výrobní proces mu dává plnou chuř a jeho výrazné, avšak vyvážené kořeněné aroma. Věříme, že co je přírodní, je dokonalé. Mount Gay rum proto nedoslazujeme ani jinak nedochucujeme. K dostání ve vybraných prodejnách Albert.

Albert letáky

TOP letáky