Leták Albert - 1.9.2018 - 30.9.2018 - str. 22 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 22 ... 77
Leták Albert - 1.9.2018 - 30.9.2018 - Produkty v akci - salát, kiwi, ananas, pomeranče, víno, miska, vitamin. Strana 22.
1 ... 22 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 1.9.2018 do 30.9.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 
 
inspirace z albertu Ovocný salát Správní koumáci vědí, že vitamíny jsou pro tělo důležité a že jich je nejvíc právě v ovoci. Tyhle barevné misky jsou jimi přímo nabité. 5. Proč je ovoce a zelenina prospěšná, když 6. Cojsou vitamíny? a) látky, které tělo nedokáže 7. Jak cítime chutě? a) při konzumaci stravy jsme nemocní? a) obsahují velké množství vypouští jidlo v ústech chemické látky vyvolávajicí určitou chut přirozeně vyrobit, ale jsou vitaminu C, který zvyšuje b) látky, které se nacházeji počet bílých krvinek čímž se posiluje imunitní a pomáhají nám boiova systém potřebné přirozeně v těle se škodlivými viry b) sliny rozpustí molekuly 6 porci O 10 minut připravy chutových látek a ty podráždí chuťové pohárky v papilách na povrchu jazyku a hltanu b) protože jsou lehce stravitelné, a když jsme nemocní, nemáme ve chut k jidlu velmi snadné 1 ananas 100 g bílého bezpeckového hroznového vína 100 g červeného bezpeckového hroznového vína 100 g jahod 50 g borůvek 50 g ostružin 2 kiwi štáva z půlky citronu 3 lžice strouhaného kokosu lkou UZASNE LIDSKÉ TELD . Ovoce nakrájejte, zakápněte citrono- vou štávou a posypte kokosem tip* Pokud by bylo ovoce kyselejší, přisladte salát štávou z jednoho pomeranče a lžící moučkového cukru. ZÁRi ALBERT.CZ

Albert letáky

TOP letáky