Leták Albert - 1.9.2018 - 30.9.2018 - str. 28 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 28 ... 77
Leták Albert - 1.9.2018 - 30.9.2018 - Produkty v akci - brambory, zázvor, rýže, máta, bylinky, olivový olej, olej, sezamový olej. Strana 28.
1 ... 28 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 1.9.2018 do 30.9.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 
 
bylinkový speciál Bylinkové oleje olivový olej Sezamový olej s koriandrem a chilli Jeho uplatnění především v thajské kuchyni. Rozpalte to s nim také ve woku a přidávejte do pikantních omáček a salátů s rozmarynem kunniti menal etosnimị Sranychizatlimm me bylinkami je možné čarovat i za pomoci různých rostlinných ace nelena, Je vhodný na dochucení pečeného masa, ryb, brambor, olejů. Nejlepší variace vytvoříte kombinací surovin ze stejné oblasti. Což znamená, že středozemní bylinky budou patřit do olejů pocházejicích z plodů ze Středozemí, asijské zeleninových chipsů nebo těstovin. 400 ml sezamového oleje 6 stonků koriandru s lístky 5-10 chilli papriček - podle chuti 500 ml olivového oleje 4 větvičky čerst vého rozmarýnu 4 stroužky česneku kůra z 1 biocitronu bylinky do olejů z asijských surovin a podobné. Jejich výrobou si opět zajistíte konzervaci vůně a chuti čerstvých bylin, nicméně o něco jemnější než u bylinných solí V každém případě svoji kuchyň obohatíte o další zajímavou a efektní ingredienci. Jak na to Bylinky umyjte a nechte doko- nale vysušit, abynanichnezůsta ly žádné zbytky vody. Máta azázvor | Mátovo-zázvorovým olejem dodáte jídlu nádech exotiky, proto je skvělý na dochucení indických, marockýclh i luštěninových jídel Vhodný je i do salátů, kuskusu či rýže. Poté je spolu s dalšími přísada mivložte dočisté nádoby, ideálně skleněné uzavíratelné lahvičky, a zalijte po okraj olejem. . Nechte stát na tmavém místě alespoň týden, aby se vyextraho valy vonné látky. . Vlednici vydrží až šest týdnů. 500 ml olivového oleje 5 větviček čerstvé máty kousek zázvoru (3 cm) nakrájený na tenké plátky 4 stroužky česneku kůra z 1 biocitronu 28 ZÁRi ALBERT.CZ

Albert letáky

TOP letáky