Leták Albert - 1.9.2018 - 30.9.2018 - str. 32 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 32 ... 77
Leták Albert - 1.9.2018 - 30.9.2018 - Produkty v akci - cuketa, paprika, červená paprika, žlutá paprika, kuřecí stehna, kuřecí maso, kaše, Nature's Promise, parmazán, sýr, mléko, sůl, pepř, olej, Olé, lžička. Strana 32.
1 ... 32 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 1.9.2018 do 30.9.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Mléko

Mezi základní potraviny patří bezesporu mléko. V našich končinách se používá ve větším procentu mléko kravské a v menším kozí. Mléko je vlastně potravina i surovina zároveň. Můžeme ho konzumovat přímo anebo z něho vyrobit celou řadu dalších produktů.

Kdy vlastně přišli lidé na to, že je mléko pro ně prospěšné? Na to je jistě jednoduchá odpověď. Jakmile si ochočili první dobytek. Pak už nebylo těžké přijít na to, že by se dalo využít i jiné nežli mateřské mléko. Tehdy ale našim předkům mléko pouze chutnalo. Ještě netušili, jak bohaté je na některé našemu zdraví prospěšné látky. K těm patří především vápník, kterého má více než jeden gram v jednom litru. Mléko dále obsahuje fosfor, draslík, hořčík, sodík a celou řadu dalších stopových prvků. Kromě toho má i mnoho vitamínů. A to zejména vitamíny řady B. Jejich nedostatek se projeví především v kožních problémech anebo v poruše krvetvorby či nervového systému.

 
maso měsíce Kufecí stehna s polentou Pečená kuřecí stehna jsou vděčnou rychlovkou, která je v záloze, když není přiliš času na vaření. Namísto bramborové si tentokrát připravte polentovou kaši. 4 porce D 1 hodina pečení snadné 4 Bio kuřecí stehna Nature's Promise sůl, pepř 2 lžičky mleté sladké papriky 40 g másla 10 g na polentu 1 cuketa 1 červená paprika 1 žlutá paprika 1 lžička sušené bazalky 4 lžíce olivového oleje 400 ml mléka 50 ml smetany na vařeni 200 g instantní kukuřičné polenty Předehřejte troubu na 200°C.Steh- na nasolte, opepřete a potřete mletou paprikou. Vložte dopekáčku, na každé stehno položte kousek másla, podlij te trochou vody a dejte zakryté péct na 30 minut. Poté stehýnka odkryjte a dopečte dalších30 minut. Občas po- lévejte výpekem. . Zeleninu nakrájejte na špalíčky a vložte do menšího pekáčku, posyp te bazalkou a zakápněte olivovym ole- jem. Vložte na posledních 20 minut ke kuřeti do trouby. . V kastrûlku rozehřejte kousek más- la, přilijte mléko se smetanou, osolte a přivedte k varu. Vsypte polentu a za- stálého míchání vafte do zhoustnutí tip* Do polentové kaše se s oblibou přidává parmazán, pokud tedy doma kousek máte, neváhejte jej použít. 32 ZÁRi|ALBERT.CZ

Albert letáky

TOP letáky