Leták Albert - 1.9.2018 - 30.9.2018 - str. 33 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 33 ... 77
Leták Albert - 1.9.2018 - 30.9.2018 - Produkty v akci - rajčata, cibule, česnek, limetka, kuřecí prsa, trhané maso, bílý jogurt, sůl, pepř, dresink, Promise, lžička. Strana 33.
1 ... 33 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 1.9.2018 do 30.9.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 
 
Pita strhaným NAPLN 2 rajčata . Maso vložte do hrnce a zalijte vodou tak, aby bylo akorát ponořené. Přidejte zeleninu, koření a oloupanou limetu. 4 porce O 75 minut přípravy O snadné erven cbue kuřecím masem Trhané maso zažívá v poslední době veliký boom. Pokud jste se s tímto termínem ještě nesetkali, vězte, že jde vlastně jen o nový název něčeho, co už znáte. Jedná se většinou o maso upečené nebo dušené do velmi měkkého a šťavnatého stavu, následně ručně trhané na kousky až vlákna. 1 červená cibule 4 listy řimského salátu 4 Ižice sterilované kukuřicePřivedte k varu a hodinu na mírném TRHANÉ MASO ohni vařte. Poté odstavte a nechte vychladnout . Rajčata nakrájejte na kostičky, ci- bulku najemno, sa lát na menší prouž- ky a přidejte kukufici. V misce smí- chejte ingredience na dresink. Maso 2 Bio kuřecí prsa Nature 's Promise 4 celozrnné pita chleby 1 menší cibule 1 česnek 1 rajče 1 lžička sušeného oregana špetka soli % limety DRESINK 1 bilý jogurt rozmělněného stroužku česneku hrst plocholisté petržele vyjměte z vývaru a prsty ho natrhejte. 1 limeta sůl, pepř . Z pita chlebů odřízněte jeden kraj a vzniklou kapsu naplňte zeleninou, masem a zalijte dresinkem. tip* Trhané maso lze připravit také ze stehenních řízků, které mají jemné, o něco tučnější maso. IALBERT.Cz

Albert letáky

TOP letáky