Leták Albert - 1.9.2018 - 30.9.2018 - str. 36 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 36 ... 77
Leták Albert - 1.9.2018 - 30.9.2018 - Produkty v akci - brambory, fíky, vepřová panenka, bramborové knedlíky, knedlíky, sůl, pepř, skořice, badyán, olej, alkohol, červené víno, Svatovavřinecké, víno, Moravian Collection, rum, mísa, zapékací mísa, lžička, kalendář, hodiny. Strana 36.
1 ... 36 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 1.9.2018 do 30.9.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Rum

Ačkoliv se při vyslovení názvu alkoholického nápoje, kterým je rum, mnoha lidem vybaví otrlý námořník, není tento druh alkoholu určen pouze pro drsné mořské vlky. Může být příjemným zpestřením pro posezení s přáteli anebo pro chvíle, kdy chceme jen meditovat a přemýšlet o životě.

Kvalitní druhy karibských rumů mohou být součástí zajímavých a originálních drinků, ale také si je můžete vychutnávat v jejich původní podobě. Jednou z možností je panamský rum, který pochází až z dalekého Karibiku. Než se dostane do našich skleniček, odpočívá po dobu pěti let v dubových sudech právě v rodném Karibiku. Tento pětiletý klidový režim dodá rumu příjemnou dřevitou chuť a jedinečné aroma. Vůně pak připomíná svěží citrusy, náznaky hruškového aroma a v chuti můžeme objevit karamel.

 
Červené víno

Tradice pěstování vinné révy a výroby vína je u nás zakořeněná už od dob středověku. U většiny milovníků vína platí, že buď jsou zaměřeni na víno bílé anebo červené. A také vznikají různé dohady, které z nich je vlastně zdraví prospěšnější. Pokud svou pozornost zacílíme na červené víno, pak najdeme hned několik pozitivních vlivů na naše fyzické i psychické zdraví.

Pokud si dáte každý den deci červeného vína, pak svému zdraví jistě prospějete. Budete mít nejen lepší náladu, ale také bude váš organismus pomaleji stárnout. Červené víno má neuroprotektivní vliv na náš mozek. Chrání ho tedy před předčasným opotřebováním a stárnutím. Na naši tělesnou schránku působí jako antioxidant a také má protizánětlivý efekt. Také střeva poděkují za občasnou skleničku červeného vína. Dalo by se tedy s úspěchem říct, že červené víno je vlastně léčivé.

 
podle kalendáře vepřová panenka se švestkovou omáčkou Recept jako stvořený k víkendovému obědu Pro získání moderního twistu české klasiky jsme švestkovou omáčku vylepšili čerstvými fíky. Jako přílohu zvolte bramborový knedlík či štouchané brambory. 4 porce 30 minut snadné 500 g čerstvých švestek 200 ml vody 2 kuličky jalovce 1 badyán špetka skořice 1 lžička citronové kury sůl 2 lžíce medu 3 lžíce oleje 500 g vepřové panenky 4 čerstvé fiky ce rumu čerstvě mletý pepř NÁŠSOMMELIER DOPORUČUJE Předehřejte troubu na 150°C. Švestky vypeckujte a dejte do hrnce nebo hlubšípánve. Přilijite vodu, zasyp- te kořením, citronovou kůrou, osolte a dosladte medem. Na mírném ohni vařte do úplného rozvaření švestek, zhruba 30 minut. EXKLUZIVNE U NÁS Mezitím nechte v jiné rozpálené pán vi na dvou lžících oleje zatáhnout pa nenku. Fíky svrchu křížem nařízněte Poté dejte maso do zapékací mísy, po stranách položte fiky zakápnutéolejem, pečte vtroubě asi čtvrt hodiny. Svatovavřinecké jakostnívíno suché Moravian Collection Vynikající červené víno granátové barvy, sametové plnosti s ovocnými tóny višní, černého rybízu, zralých švestek a povidel Kdyžjeomáčka téměřhotová, přidej te rum a vařte ještěpětminut. Propasí rujte a dejte stranou. - Upecenémaso nechte chvíli odpoči- tip* nout a osolte, poté nakrájejte na plátky Omáčku mizete udělat a zalijte omáčkou. Podávejte s fikem, i z vícenásobného množstvi okořeněné čerstvým pepřem 1 Z surovin a nespotrebovanou část zavarit do skleniček. 36 ZAŘI

Albert letáky

TOP letáky