Leták Albert - 1.9.2018 - 30.9.2018 - str. 40 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 40 ... 77
Leták Albert - 1.9.2018 - 30.9.2018 - Produkty v akci - rajčata, cibule, zázvor, fazolové lusky, chilli paprička, kaše, polévka, Nature's Promise, sůl, čočka, rýže basmati, mungo, čočka červená, chilli, kari, bobkový list, illy, lžička. Strana 40.
1 ... 40 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 1.9.2018 do 30.9.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 
 
s albertem kolem světa Čočkový dhál Jeden z nejtypičtějších indických pokrmů se nazývá dhál. Jeho základem jsou luštěniny, především čočka. Má konzistenci polévky až kaše a nádherně voní. 4 porce 30 minut přípravy O snadné 1 cibule 2 stroužky česneku 10 g čerstvého zázvoru 3 lžíce rostlinného oleje 1 bobkový list 1 chilli paprička 1 lžice žlutého kari 1 lžička mletého římského kmínu 2 lžičky mletého koriandru 1 plechovka krájených rajčat 400 ml kokosového mléka 200 ml vody 200 g červené čočky 200 g rýže basmati sůl hrst čerstvého koriandru . Cibuli, česnek a zázvor nakrájejte najemno. . Na oleji zpëňte cibulku, přidejte česnek, zázvor a koření a dvě minuty restujte. Vmíchejte rajčata, zalijte kokosovým mlékem a vodou, vsypte propláchnutou čočku a namírném ohni vařte dozměk- nutí. Případně podlijte ještě trochou vody, pokud by směs příliš zhoustla. . Rýži uvařte podle návodu. . Ke konci z dhálu vyndejte bobkový list, dle chuti osolte. bio illy Bio červená čočka Nature's Promise Podávejte s vařenou rýží posypané čerstvým koriandrem. tip V dhálu je možné kombinovat vice druhů luštěnin, vždy by ale měla být základem červená čočka. Dalšími vhodnými druhy jsou třeba mungo, fazolky azuki, neloupaná čočka č izrna 40 ZÁŘi|ALBERT.CZ

Albert letáky

TOP letáky