Leták Albert - 1.9.2018 - 30.9.2018 - str. 45 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 45 ... 77
Leták Albert - 1.9.2018 - 30.9.2018 - Produkty v akci - salám, klobása, trvanlivý salám, Nature's Promise, Veggie, cukr, sója, ořechy, herbicid. Strana 45.
1 ... 45 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 1.9.2018 do 30.9.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Cukr

Mnoho Čechů klasický bílý cukr naprosto zatracuje a hledá jiné alternativy, jak si osladit život, zatímco druhá skupina strávníků vesele sladí a na nějaké průzkumy o škodlivosti vůbec nedbá. Pravdou ale je, že některé výrobky se bez klasického cukru neobjedou. Anebo to není tak docela ono. Umíte si například představit vánoční vanilkové rohlíčky, které nejsou obalené v moučkovém cukru, do kterého je navíc přidán cukr vanilkový?

Klasický cukr v našich končinách můžete koupit v několika možných variantách. Jednou z možností je krystal, který má velikost zrnek od 0,4 do 1 mm. Dalším produktem je krupice se zrnky velikosti od 0,16 do 0,63 mm. Třetím druhem je moučka, jejíž zrnka mají velikost od 0,16 do 0,31 mm. A pak ještě existují varianty cukru kostkového. Zajímavý je rozdíl, který je v chuti mezi moučkovým a krystalovým cukrem. Přitom je cukr moučka pouze umletým krystalem. Říkáte si, že je to přeci cukr jako cukr? Pak si zkuste svou ranní kávu osladit moučkou. Rozdíl poznáte při prvním doušku.

 
Možnosti stravování Bez lepku Ti, kteří se rozhodli dodržovat bezlepkovou dietu nebo jim byla doporučena lékařem či dietologem, by neměli dbát striktně pouze na bezlepkovost stravy, ale také na celkové složení bezlepkových potravin a nezapomínat na dostatek ovoce, zeleniny, mléčných výrobků, masa a ryb. Vybírat můžete také z řady Nature's Promise Healthy Life. Je zastoupená širokou škálou produktů pro ty, kdo neřeší stravovací omezení, ale chtějí Bez laktózy Bezlaktózové produkty jsou určené především těm, ktefí nejsou schopni trávit mléčný cukr. Nejčastěji se takový hendikep projevuje velkými bolestmi břicha, nadýmáním jednoduše jíst zdravěji a průjmy. Ale ani v tomto případě se mléčným výrobkům nemusíte striktně vyhybat. Můžete využívat bezlaktózové varianty mléka a mléčných výrobků, jako jsou sýry, jogurty nebo smetany. Potravinybez lepku a bez laktózy u nás najdete pod značkou Nature's Promise Free from. Jak je to s biopotravinami Vegetariáni Potravinyv biokvalitě jsou obecně spojovány s čistë pfírodním původem, ekologickou čistotou a zdravým životním stylem. Požadavkyna biokvalitu jsou samozřejmě velice přísné. Vprodukci biopotravin rostlinného původu nejsou používány chemické herbicidy a pesticidy. Vživočišné produkci je dbáno na co nejpřirozenější život, původ krmiva a co nejméně stresových situací u hospodářských zvífat. Finální potraviny jsou potom připravovány ze základních surovin opět v biokvalitě a zpracovávány co nejšetrněji, a navíc pouze spřírodními barvivy a přísadami. Biopotraviny nemusejí být ani automaticky zdravější z pohledu některých onemocnění. V biokvalitě totiž můžete zakoupit například i klobásy, trvanlivé salámy nebo limonádu. Takové bioprodukty vás samozřejmě při nevhodném množství neochránípřed obezitou, vysokou hladinou cholesterolu v krvi nebo cukrovkou. Vhodně složená vegetariánská strava má ve svých neextrémních formách pro člověka jednoznačně pozitivní přínos. Je složena z velkého množství ovoce, zeleniny, luštěnin, ořechů, cereálií, olejů, semínek, případně ryb, mléčných výrobků a/nebo vajec. Tím je zaručen dostatečný přijem pro tělo nezbytných látek-základních bílkovin, tuků a sacharidů včetně dostatku vlákniny, vitamínů a minerálních látek. Vegani Další formou stravování je veganství. Konzumují se potraviny apokrmy pouze rostlinného původu. Zde je důležité dbát na dostatečnýpřísun bílkovin. V dnešní moderní době není jedinou variantou bílkovin pouze sója, ale i bílkovinné produkty z obilovin nebo luštěniny či ořechy. Striktníveganství však miûže pfi nevhodné kombinaci potravin pfinášet některá rizika zejména pro deti a dospívajici, téhotné a kojící. Témto skupinám se veganství opravdu nedoporučuje Produkty Nature's Promise Veggie si mohouvychutnat vegetariáni, vegani a kazdy, kdo si chce rozšířit svéchutové obzory. 45

Albert letáky

TOP letáky