Leták Albert - 1.9.2018 - 30.9.2018 - str. 46 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 46 ... 77
Leták Albert - 1.9.2018 - 30.9.2018 - Produkty v akci - rajčata, cibule, česnek, mrkev, karotka, celer, uzené maso, Nature's Promise, Veggie, tofu, tempeh, sůl, rýže basmati, pepř, vitamin. Strana 46.
1 ... 46 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 1.9.2018 do 30.9.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 
 
porce zdraví Lilkové ragú s tempehem Díky uzenému tempehu dostane lilkové ragú zcela jiný rozměr. Bio uzený tempeh Nature's PromiseNavíc bude obohaceno Veggie rostlinné bilkoviny. 4 porce O 10 minu45 minut vaření O velmi snadné 1 cibule 1 středně velká mrkev 2 stonky řapikatého celeru 1 lilek 3 lžíce olivového oleje sůl 1 plechovka krájených rajčat čerstvě mletý pepř hrst bazalkových lístků+pár lístků na ozdobu 2 stroužky česneku 200 g rýže basmati 1 balení Bio uzeného tempehu Nature's Promise Veggie hrst hladkolisté petržele . Cibuli nakrájejte najemno, mrkev nahrubo nastrouhejte a celer a lilek pokrájejte na malé kousky. Rajčata rozmixujte tyčovým mixérem Na olivovém oleji osmahněte cibul- ku dosklovata Přidejte všechnu zeleninu, rozměl- něný česnek, ale jen polovinu lilku Osolte a pár minut opékejte - Přidejte rajčata, protlak, pepř, ba zalku, přiklopte a nechte na mír- ném ohni probublávat 45 minut do rozvaření. Co je tempeh? Tempeh se podobně jako tofu vyrábí ze sójových bobů. Ty jsou díky fermentování (rozkládání pomocí bakterií) nakvašené, a tím získává tento Rýži připravte dle návodu. Ke konci rozdrobte vrukou tempeh, rozpalte další pánvičku a osmahně- te v ní na olivovém oleji zbytek lilků s tempehem. . Tempeh s lilkem přidejte do ragú Podávejte s čerstvou petrželkou odu specifické aroma připomínající uzené maso. Je bohatý na bílkoviny, vitamíny a minerály. 46 ZÁRi|ALBERT.CZ

Albert letáky

TOP letáky