Leták Albert - 1.9.2018 - 30.9.2018 - str. 50 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 50 ... 77
Leták Albert - 1.9.2018 - 30.9.2018 - Produkty v akci - tiramisu, jahody, tvaroh, sušenky, Nestlé, hodiny, boby. Strana 50.
1 ... 50 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 1.9.2018 do 30.9.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 
 
maminky maminkám Jahodové tiramisu Lahodné spojení jahod, tvarohu a smetany se jistě u vašeho miláčka setká s úspěchem. 2 porce 15 minut2 hodiny chlazení velmi snadné 150 g jahod + několik na ozdobu 6 Nestlé Baby sušenek 80 g zakysané smetany 80 g měkkého plnotučného tvarohu Andílci, ke stolu! Jahody opláchněte a rozvařtevtroše vody. Po lehkémzchladnutí rozmixujte. Sušenky namočte dojahodové štávy V misce promíchejte smetanua tvaroh Na dno servírovací misky vyskládej- te polovinu sušenek, pomažte je sme- tanovou náplní, jahodovou omáčkou a opakujte. Nechte odležet vlednici alespoň dvě hodiny. Starším dětem dezert ozdobte čerstvými jahodami. Nestlé Baby sušenky Lehce stravitelné sušenky spolehlivě zasytí malé jedliky. Navic si jejich kousáním dëti masírují dásně, což podporuje prořezávání zoubků Nestle Boby suienty tip* Ovoce do tiramisu lze podle fantazie obměňovat. Ideálníjsou bobuloviny či peckoviny. 50 ZÁRi|ALBERT.CZ

Albert letáky

TOP letáky