Leták Albert - 1.9.2018 - 30.9.2018 - str. 51 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 51 ... 77
Leták Albert - 1.9.2018 - 30.9.2018 - Produkty v akci - dýně, mléko, vejce, HiPP, sůl, krupice, příkrm, talíř. Strana 51.
1 ... 51 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 1.9.2018 do 30.9.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Mléko

Mezi základní potraviny patří bezesporu mléko. V našich končinách se používá ve větším procentu mléko kravské a v menším kozí. Mléko je vlastně potravina i surovina zároveň. Můžeme ho konzumovat přímo anebo z něho vyrobit celou řadu dalších produktů.

Kdy vlastně přišli lidé na to, že je mléko pro ně prospěšné? Na to je jistě jednoduchá odpověď. Jakmile si ochočili první dobytek. Pak už nebylo těžké přijít na to, že by se dalo využít i jiné nežli mateřské mléko. Tehdy ale našim předkům mléko pouze chutnalo. Ještě netušili, jak bohaté je na některé našemu zdraví prospěšné látky. K těm patří především vápník, kterého má více než jeden gram v jednom litru. Mléko dále obsahuje fosfor, draslík, hořčík, sodík a celou řadu dalších stopových prvků. Kromě toho má i mnoho vitamínů. A to zejména vitamíny řady B. Jejich nedostatek se projeví především v kožních problémech anebo v poruše krvetvorby či nervového systému.

 
Vejce

Klasická slepičí vejce jsou často zatracována jako zdroj „špatného“ cholesterolu. Podle mnoha odborníků tomu tak není. Jen je zapotřebí řídit se pravidlem, které nám radí, že všeho je třeba konzumovat s mírou. S cholesterolem je to totiž následovně. Pokud ho do těla dodáváme, pak si ho naše tělo už nevytváří. Vajíček se tedy už nemusíte obávat. Naopak. Jsou našemu organismu prospěšné tím, že obsahují celou řadu kvalitních vitamínů, minerálů a v neposlední řadě bílkovin.

Zapomenout bychom neměli ani na proteiny, které mají pozitivní účinky na naše zdraví. Své o tom vědí nejvíce sportovci. Někteří lidé se vyhýbají vaječnému žloutku a konzumují pouze bílek. Pokud k tomu není žádný zdravotní důvod, pak je to chyba. Vaječný žloutek obsahuje látky, které stimulují vývoj mozku a zlepšují jeho celkový stav. Mohou také pomoci v koncentraci. Ve vaječném žloutku je také dostatek vitamínů A, D, E, B, a minerálů. Především vápníku, fosforu, draslíku, železa a zinku. Jíst pouze vaječné bílky se doporučuje při redukčních dietách. Bílky totiž obsahují minimum tuku a vysoké množství proteinů.

 
Noky s dýňovým ro vaše nejmenší jsme opět přichystali recepty ušité na míru jejich malým bfískům. Rádi bychom vám, maminkám, co nejvíce usnadnili život. Proto pyre Oběd, po kterém zůstane jen prázdný taliř? Právě tím jsou nočky s dýňovou přesnídávkou, které přijemně překvapí i dospělé strávníky. u nás najdete velkou škálu produktů pro děti. Vše u nás nakoupíte rychle a pohodlně. Čím víc času ušetříte, tím víc ho můžete věnovat tomu, na kom vám opravdu záleží svému andílkovi. FoTo Luboš Wisniewski FoOD STYLING Marek Všetečka FOOD DECOR Markéta Zindulková RECEPTY A TEXT Barbora Mosorjáková 2 porce O 20 minut přípravy velmi snadné NOKY 250 ml mléka 40 g másla 110 g hrubé krupice 1 vejce sůl 250 g příkrmu HiPP Bio První dýně 3 lžíce smetany na vaření Mléko s máslem přivedte k varu a po- malu vmíchávejte hrubou krupici. Mí- chejte, dokud se těsto přestane lepit na vařečku. Pak odstavte z ohně a nechte vychladnout. Přidejte rozšlehané vej ce. Na prkénko vysypte trochu krupice a dvěma lžičkami tvarujte noky, které v ní následně obalte. Vařte vosolené vodě cca pět minut. . V kastrůlku ohřejte dýňovy pfíkrm s trochou smetany. Vzniklou omáčkou přelijte noky. Můžete ozdobit bylinkami. . HiPP Bio První dýně Zeleninové příkrmy HiPP jsou určeny pro HiPP začátek přikrmování po čtvrtém měsíci. Pečlivě vybrané druhy biozeleniny jsou dojemna rozmixovány tip* Noky hývaji hotové, když ve vodě vyplavou na povrch. Pro kontrolu jeden vylovte a rozřízněte. ZÁŘİ I AL. BERT.CZ 51

Albert letáky

TOP letáky