Leták Albert - 1.9.2018 - 30.9.2018 - str. 62 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 62 ... 77
Leták Albert - 1.9.2018 - 30.9.2018 - Produkty v akci - jablka, rizoto, hotové jídlo, jogurtový nápoj, Actimel, sůl, brusinky, rýže carnaroli, rýže na rizoto, olivový olej, olej, rakytník, víno, účtenky, mixér. Strana 62.
1 ... 62 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 1.9.2018 do 30.9.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 
 
PR OTŘEPEJ NOVÉ PŘEKVAPİVÉ PŘíCHUTE A WYHRAJ KAŽDY DEN! Q KUP ACTIMEL NEW ROSEHIP NOVINKY POŠLI SMS S KÓDEM ÚČTENKY NA ČíSLO: 736 37 37 37 2 Actimel NEW SEA BUCKTHOR e VYHRAJ 3 Actimel MIXER SIPEK BRUSINKA&CERVENY RYBIZ RAKYTNİK ČERNÝ RYBIZ & ACA Soutěž probíhá 1. 9. do 30. 9. 2018. Pravidla najdetena www.actimel.cz Obrázek je pouze ilustrační. Pošli SMS ve tvaru ALBERTmezeraCISLOUCTENKY. K dostání ve vybraných pro dižní Tyrolsko - jablečný ráj v srdci Alp Jablka mají v Jižním Tyrolsku, nejsevernější italské provinci, již douhou tradici. Pěstují se zde s maximálním nadšením a péč. Více než 5 000 zemědělců Svazu jihotyrolských ovocných družstev (VOG) obhospodařuje malé plochy a pěstuje velmi kvalitní jablka s nezaměnitelnou chutí. Tento všestranný region nabízí- díky ochraně alpských velehor a 300 dnům se slunečním svitem ročně- ideální podmínky pro každou odrůdu jablek. Tato vynikající klimatická situace dělá z Jižního Tyrolska skutečný ráj jablek. Jihotyrolská jablka CHZO: Zaručený původ a kvalita. Jablka z Jižního Tyrolska nesou označení kvality Chráněné zeměpisné označení" (CHZO). Označuje jihotyrolský původ a zaručuje nejvyšší kvalitu jablek. Nezaměnitelná kvalita, která chutná. Zaručeně pravé. Zaručeně chutné. Tip na recept: JABLEČNÉ RIZOTO INGREDIENCE (PRO 4 OSOBY) . 100 g abude olivový olej 350 g rýže na rizoto (Carnaroli) . 500 ml zeleninového vývaru. 300 gjablek Golden Delidous .500 ml šumivého vína 100 g studeného mása. sul a pepř PŘÍPRAVA Rýži přivedeme v hrna k varu. Jablka oloupeme a v polovině doby vaření je nastrouháme do rizota. Přidáme střídavě šumivé ino a zeleninový základ, vše mícháme. Nakonec vmícháme máso a vše dochutíme solí a pepřem. Více nápadů na recepty najdete na stránkách Apfel g.g.A subtiRO Nto Adige Südtird www.southtyroleanapple.com //www.southtyroleanapple.com/en/reapes.html

Albert letáky

TOP letáky