Leták Albert - 1.9.2018 - 30.9.2018 - str. 70 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 70 ... 77
Leták Albert - 1.9.2018 - 30.9.2018 - Produkty v akci - kuře, svíčková omáčka, falešná svíčková, salám, párky. Strana 70.
1 ... 70 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 1.9.2018 do 30.9.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 
 
KUŘECÍ UZENINY Chritra sradinka pro male i velké! hez EGE Dz VY Sunkový salâm EXTRA lier b Párecky Z kuřeciho masa 80% Pårky EXTRA 93% DOBRÉ KUŘE Z KLATOV Kuřecí párky EXTRA bez E Kuřecí šunkový salám EXTRA bez E 93% masa 80%.masarečky 80% masa www.dzklatovy.cz Kdostání ve vybraných prodejnách Albert. Dovážíme prémiové hovězí masoNAE/ BOTSWANA z NAMIBIE a BOTSWANY Díky vyšší nadmořské výšce a poloze jsou klimatické podmínky podobné jako v Jižní Americe a chov skotu má v tëchto zemích staletou tradici. Najdeme zde rozmanitý mix plemen, většinou ale křížence evropských masných plemen a plemen vhodných pro chov v teplejším klimatu Díky absenci mléčného průmyslu se chov skotu koncentruje výhradně na masnou produkci Chov dobytka probíhá v otevřeném a zdravém prostředí bez použití hormonů a antibiotik. K dostání ve vybraných prodejnách Albert. ořech z kýty loupaná plec Vlády obou zemí vlastní nebo spolu-vlastní největší porážky a veškerý zisk je investován zpët do místních komunit a na podporu místních farmářü. Hovězí maso z Namibie a Botswany pochází z mladých zvířat a delší dobu zraje ve vakuu (až 6 měsíců), proto je křehké a vhodné na připravu jak šfavnatých steaků, tak na dušení, pečení nebo na přípravu omáček. ANIMALco kulatá plec (,falešná svíčková") Maso z Namibie a Botswany má garantovanou dlouhou záruku díky ošetření masa před balením kyselinou mléčnou, která má charakteristické aroma. Dlouhé zrání masa je zárukou vysoké kulinářské hodnoty ANIMALCO a.s., Na Kocince 1, 160 41 Praha 6-Dejvice tel.: +420 220 107 111, fax: +420 233 332 283, e-mail: [email protected], www.animalco.cz

Albert letáky

TOP letáky