Leták Albert - 1.9.2018 - 30.9.2018 - str. 75 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 75 77
Leták Albert - 1.9.2018 - 30.9.2018 - Produkty v akci - borůvky, Nature's Promise, tvaroh, čerstvý sýr, smetanový sýr, Philadelphia, sýr, bílý jogurt, máslo, sušenky, med. Strana 75.
1 ... 75 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 1.9.2018 do 30.9.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Máslo

Máslo je pochoutka i cenná surovina v kuchyni. Jeho výroba byla na vesnicích vždy výhradní záležitostí hospodyně. Možná by se při sledování starého filmu nebo dobového dokumentu zdálo, že stloukání másla byla v podstatě jednoduchá záležitost. Není tomu tak. Technologie je sice jednoduchá, ale práce byla namáhavá a docela zdlouhavá.

Pokud chtěla hospodyně získat kilogram másla, pak musela do máselnice nalít dva a půl litru smetany. Smetana nesměla být příliš studená. Ideální teplota byla tak dvanáct stupňů. A pak už se mohlo začít stloukat máslo. Zprvu to šlo snadno, ale jak se začaly tvořit první máselné hrudky, práce se stávala stále namáhavější. Na otázku, jak dlouho se máslo tímto způsobem vyrábělo, není jednoduchá odpověď. Podle toho, jak byla hospodyně zručná a také rychlá.

 
4-6 porcí O 20 minut+ 60 minut chladnutí Sušenky a mandle vložte dostolního mixéru arozmixujte. Přidejte rozpuště né máslo a znovu ještě chvíli mixujte Videorecept najdete na naturespromise.cz velmi snadné V míse smíchejte čerstvý sýr, tvaroh, med, citronovou štávu a semínka z po loviny vanilkového lusku nebo vanil- kové aroma. 90 g bezlepkových karamelových sušenek Nature's Promise 40 g mandli 30 g rozpuštěného másla 350 g čerstvého sýra Philadelphia 300 g plnotučného tvarohu 4-5 lžic medu 1 lžíce citronové štávy 2 vanilkového lusku nebo 2 kapky vanilkového aroma 250 g borůvek + k dozdobení Borůvky rozmixujte dohladka . Na dno skleniček vložte směs z roz- drcených sušenek. Na ně dejte vrstvu tvarohového krému a zalijte rozmixo- vanými borůvkami. Dejte na 60 minut chladit do lednice. . Před podáváním ozdobte celými bo- růvkami a zasypte zbylými rozdrcený- mi sušenkami tip* Jsme hrdí vítězové! Pokud byste chtěli krém odlehčit, použijte místo tvarohu bílý jogurt. SPOTR Rada Nature's Promise Free from (výrobky bez lepku) je podle spotřebitelů nejlepší novinkou 2018. Děkujeme za přízeň a podporu! 2 NO Sušenky kara 「ree from z lepku 90g ZÁŘİ ALBERT.CZ 75

Albert letáky

TOP letáky