Leták Albert - 1.9.2018 - 30.9.2018 - str. 10 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 10 ... 77
Leták Albert - 1.9.2018 - 30.9.2018 - Produkty v akci - kukuřice, polévka, sůl, pepř, bobkový list, kuřecí vývar. Strana 10.
1 ... 10 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 1.9.2018 do 30.9.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 
 
na každý den tip* Zeleninová Vývar ze skelet ů připravite jednoduše tak, že zalijete skelety studenou vodou, aby byly lehce ponořené, a necháte táhnout nejméně hodinu na miírném ohni. Pokud chcete, aby byl vývar aromatičtěğši, přidejte pár kuliček nového kořeni, celého pepře a bobkový list polévka z kuřecího vývaru Polévka je grunt a u poctivého vývaru toto úsloví platí dvojnásob Správný masový vývar se vždy připravuje z masa a kostí, samotné maso mu nedá dostatečnou intenzitu chuti. Proto jsou skelety na kuřecí vývar nejvhodnější. Bio kuřecí skelety ocení každý, kdo si pečlivě hlídá kvalitu potravin ve svém jídelníčku. Kuřata jsou chována po dobu zhruba 90 dnů v prostředí ekologického zemědělství a krmena biokrmivem Tím je zaručena špičková jakost drůbežího masa 4 porce O 30 minut přípravy + příprava vývaru předem O velmi snadné 20 g másla 50 g slaniny 1 stroužek česneku 2 karotky 60 g mražených fazolek 1,5 I vývaru z Bio kuřecích skeletů Nature's Promise 1 lžíce hladké mouky 5 lžic sterilované kukuřice 190 ml zakysané smetany 2 lžice citronové štávy sůl, pepř lístky petrželky na ozdobu Na másle zpěňte slaninu s česnekem a orestujte. Přidejte karotku nakráje- nouna kolečka a fazolky. Opékejte dal- ších pár minut a podlijte vývarem. Vařte 15 minut, poté vmíchejte mou- ku rozmíchanou ve studené vodě, pro- šlehejte metličkou a přidejte kukuřici. Nechte ještě pět minut provařit a ke konci odeberte do misky cást tekutiny, ve které rozmíchejte zakysanou smeta- nu s citronovou šťávou . Poté vlijtezpátkydopolévky, dosolte a opepřete. . Posypte petrželkou ENERGIE: 271,5 kcal BÍLKOVINY: 7,1 g / 14 % TUKY: 20,6 g / 2996 - SACHARIDY: 13,5 g/ 5% Hodnoty odpovídaifjedné porci. 10 ZÁŘİ ALBERT.CZ

Albert letáky

TOP letáky