Leták Albert - 12.9.2018 - 18.9.2018 - str. 28 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 25 26 28
Leták Albert - 12.9.2018 - 18.9.2018 - Produkty v akci - česnek, kuře, kuřecí řízky, kuřecí maso, máslo, med, Gambrinus, světlé pivo, Radegast, světlý ležák, ležák, pivo, alkohol, Stará Myslivecká, whisky. Strana 28.
1 ... 25 26 28

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 12.9.2018 do 18.9.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 28 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 28. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Pivo

Jedním z nejrozšířenějších alkoholických nápojů po celém světě je bezesporu pivo. A Česko rozhodně za světem nikterak nepokulhává. Pivo se v Českých zemích vařilo snad odnepaměti. Ale pokud bychom to chtěli pojmout trochu přesněji, pak musíme říct, že na pivu si pochutnávali už Keltové. Vypadalo a chutnalo ale docela jinak nežli to dnešní. 

Vaření piva má v Českých zemích bohatou historii. Ve středověku si mohl uvařit pivo každý, kdo na to měl podmínky. Je to také doba, kdy vznikaly první pivovary.

Pokud jde o pivo chmelové, pak musíme prvenství přiznat Slovanům. Svědčí o tom listina z konce jedenáctého století, ve které český král uděluje privilegium vařit pivo klášteru vyšehradskému. V raném středověku si mohl pivo v podstatě uvařit každý měšťan. Postupně se začaly zakládat malé městské pivovary, díky nimž města více prosperovala.

 
Radegast

Česká republika se může pochlubit tím, že vyrábí mnoho různých druhů piva. Dalo by se tedy říct, že pivo je naším národním nápojem. Každý milovník tohoto zlatavého moku si může vybrat podle své chuti. Jedním ze známých produktů v této oblasti je Radegast.

I přesto, že se jedná o celkem mladý pivovar, získalo si pivo Radegast věhlas nejen v našich končinách. Pivo Radegast oslavilo v nedávné době své padesátiny. Od chvíle, kdy byla uvařena první várka, receptura se nezměnila. Nebylo to ani zapotřebí. Radegast je oblíbený právě pro svou nezaměnitelnou chuť a výraznou hořkost.

 
Máslo

Máslo je pochoutka i cenná surovina v kuchyni. Jeho výroba byla na vesnicích vždy výhradní záležitostí hospodyně. Možná by se při sledování starého filmu nebo dobového dokumentu zdálo, že stloukání másla byla v podstatě jednoduchá záležitost. Není tomu tak. Technologie je sice jednoduchá, ale práce byla namáhavá a docela zdlouhavá.

Pokud chtěla hospodyně získat kilogram másla, pak musela do máselnice nalít dva a půl litru smetany. Smetana nesměla být příliš studená. Ideální teplota byla tak dvanáct stupňů. A pak už se mohlo začít stloukat máslo. Zprvu to šlo snadno, ale jak se začaly tvořit první máselné hrudky, práce se stávala stále namáhavější. Na otázku, jak dlouho se máslo tímto způsobem vyrábělo, není jednoduchá odpověď. Podle toho, jak byla hospodyně zručná a také rychlá.

 
tip na servírování ti tydne KUŘE Z KOTLIKU Kuřecí řízky Cesnek Med Med e lesní, luční 1190 00Kureci prsni riz e chlazeneé 90 169,90 100 g 13,33 Kč 24 % Gambrinus Plná 12 a Radegast Ryze hořká 12 e do vyprodání zásob světlý ležák 0,5 -35 % 23% . záloha na láhev 3 Kč e v nabídce také Gambrinus Polotmavá 12 a Radegast Temně hořká 12 za 12,90 Kč MED al 5BAL ADEGA 1 DEN 690 8990 Česnek volný .22% Ceskó potroios Všechny potrebné ingredience na tento recept naleznete nyní v našich hypermarketech na jednom místě. VÍKENDOVÁ NABÍDKA PLATNOST čtvrtek 13. 9.- neděle 16.9. 2018 Stará myslivecká +38% 0,5 . 1 l = 199,80 Kč 990 Máslo 250 g e 100 g 11,96 Kč do vyprodání zásob 9,90 -40 % -40% 6KS /1 DEN

Albert letáky

TOP letáky