Leták Albert - 12.9.2018 - 25.9.2018 - str. 2 - NEPLATNÝ LETÁK

2 4 5 ... 17
Leták Albert - 12.9.2018 - 25.9.2018 - Produkty v akci - sýr, Herold, alkohol, bílé víno, červené víno, Muškát moravský, Rulandské šedé, Ryzlink rýnský, Tramín červený, Müller Thurgau, Svatovavřinecké, víno, Frankovka, Veltlínské zelené, Zámecké vinařství Bzenec, Znovín Znojmo, Herbarium Moravicum, Moravian Collection. Strana 2.
2 4 5 ... 17

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 12.9.2018 do 25.9.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 16 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 16. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Červené víno

Tradice pěstování vinné révy a výroby vína je u nás zakořeněná už od dob středověku. U většiny milovníků vína platí, že buď jsou zaměřeni na víno bílé anebo červené. A také vznikají různé dohady, které z nich je vlastně zdraví prospěšnější. Pokud svou pozornost zacílíme na červené víno, pak najdeme hned několik pozitivních vlivů na naše fyzické i psychické zdraví.

Pokud si dáte každý den deci červeného vína, pak svému zdraví jistě prospějete. Budete mít nejen lepší náladu, ale také bude váš organismus pomaleji stárnout. Červené víno má neuroprotektivní vliv na náš mozek. Chrání ho tedy před předčasným opotřebováním a stárnutím. Na naši tělesnou schránku působí jako antioxidant a také má protizánětlivý efekt. Také střeva poděkují za občasnou skleničku červeného vína. Dalo by se tedy s úspěchem říct, že červené víno je vlastně léčivé.

 
Vážené zákaznice, vážení zákazníci hypermarketů Albert, období podzimu se nezadržitelně blží a vy v rukou držíte vinný katalog, kde naleznete pečlivě vybranou část z na šeho uceleného sortimentu vin hodícich se právě pro toto roční období. V naší nabídce naleznete více než 400 vín od tuzemských a zahraničních vinařů z nichž velkou část vám nabízíme exkluzivně pouze v hypermarketech Albert Vtomto vinném katalogu naleznete vína od nejznámějších prestižních moravských vinařství která za poslední období zvítězila v soutěžích Vinařství nebo Vinař roku. Pro vaši snadnou orientaci a ještě lepšívýběr jsme připravili přehledné rozdělení tuzemských vín dle jednotlivých moravských podoblastí, zahraniční vína jsou již tradičně rozdělena dle jed notlivých zemí. Ve vinném katalogu nechybí pestrá nabídka pochutin, která se snoubí a výborně doprovází vína ve vinotéce Albert S přăním pohodového podzimu se sklenkou dobrého vína Vlastimil Vávra sommeliér prodejen Albert naske oblasi podoblasti a vinařské obce Moravy a Čech V ČR jsou definovány dvě základní vinařské oblasti vinařská oblast Morava a vinařská oblast Cechy. Jednotlivé vinařské obce jsou pak součástmi vinařských podoblastí. Vinařská oblast Morava se skládá ze čtyř vinařských podobla stí- znojemská, velkopavlovická, mikulovská a slovácká. Celková plocha vinic v Ceské republice činí více než 18 700 ha. ENOVIN ZNO/MO, as SE SİDLEM V ŠATOVỀ Zámecké vinařství Bzenec . Herbarium Moravicum e přívla stkové víno . 0,751·11 = 133,20 Kč vína z Moravy Vína z Cech Znovín Znojmo . Tramín červený e přívlastkové víno MORAVIAN Moravian Collection 37% podoblast7v navnabídce další vybrané druhy v nabídce další vybrané druhy Svatovavřinecké jakostní víno 0,75 1 133,20 Kč . 1 l = 259,80 Kč e v nabídce další vybrané druhy Znojemská vinařská podoblast se rozkládá na 3530 ha vinic, zahrnuje 91 vinařských obcí a zaujímá 19,2 % vinic v ČR Podoblast je vyhlášená pěstováním bilých aromatických vín. Chladnější klima v deštovém stínu a kamenitá půda daly vzniknout velmi zajímavým odrůdám, jako Veltlínské zelené, Müller Thurgau, Ryzlink rýnský, Muškát moravský, Rulandské šedé a Sauvignon. Z červených vín je pak nejrozšířenější Svatovavřinecké a Frankovka, které se pěstují v okolí Dolních Ko 9990 Ceskomoravské vysočiny super cena -27% Velkopaviovická Uherske Hradisté Znojemská HERBARIUN Herold porce 392 EXKLUZIVNE U NAS 5690 100g-24,94 Ke -29 % 1490 C MORAVIAN super cena HEROLD Doporucene snoubení chutí Moravian Collection e Ryzlink rýnský . kabinetní víno Výborný český sýr lahodné chuti a vuně s typickou kavernovou strukturou na řezu a unikátním rel iéfem na povrchu sýra. Vhodný k lehčím bílým vínům. EXKLU ZIVNE ·1 199,87 Kč v nabídce další vybrané druhy 2

Albert letáky

TOP letáky