Leták Albert - 26.9.2018 - 2.10.2018 - str. 24 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 21 22 24
Leták Albert - 26.9.2018 - 2.10.2018 - Produkty v akci - mrkev, karotka, hovězí přední, hovězí maso, hovězí krk, gnocchi, alkohol, bílé víno, červené víno, Chardonnay, víno, káva, Jacobs Krönung, Jacobs, instantní káva. Strana 24.
1 ... 21 22 24

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 26.9.2018 do 2.10.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 24 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 24. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Káva

Káva je v mnoha zemích fenoménem. A Česká republika není výjimkou. Pokud chceme někoho pozvat jen tak na kus řeči, většinou ho pozveme na kávu. Dalo by se tedy říct, že tento nápoj boří i společenské hranice a přináší lidem možnost snáze zahájit komunikaci.

Káva je také vynikajícím stimulantem. Mnoho lidí si bez dobrého šálku neumí představit svůj ranní start do nového dne. Pomáhá nám lépe se koncentrovat a také mít více energie. A právě o tom vypráví legenda, která je s kávou spojená. Jednoho dne vyhnal pasáček v jemenských horách stádo koz na místo, kde rostly keře s červenými plody. Kozy ochutnaly a vesele skotačily. Opat z nedalekého kláštera připravil odvar z těchto plodů mnichům. Ti sice neskotačili, ale zato vydrželi delší dobu na modlitbách. A pak už byla krátká cesta k tomu, aby se plody usušily, rozemlely a ze vzniklého prášku se uvařila první káva. Jestli se tato historka zakládá na pravdě, už se asi nedozvíme, ale jisté je, že káva bude trvalou součástí našich životů. 

 
Červené víno

Tradice pěstování vinné révy a výroby vína je u nás zakořeněná už od dob středověku. U většiny milovníků vína platí, že buď jsou zaměřeni na víno bílé anebo červené. A také vznikají různé dohady, které z nich je vlastně zdraví prospěšnější. Pokud svou pozornost zacílíme na červené víno, pak najdeme hned několik pozitivních vlivů na naše fyzické i psychické zdraví.

Pokud si dáte každý den deci červeného vína, pak svému zdraví jistě prospějete. Budete mít nejen lepší náladu, ale také bude váš organismus pomaleji stárnout. Červené víno má neuroprotektivní vliv na náš mozek. Chrání ho tedy před předčasným opotřebováním a stárnutím. Na naši tělesnou schránku působí jako antioxidant a také má protizánětlivý efekt. Také střeva poděkují za občasnou skleničku červeného vína. Dalo by se tedy s úspěchem říct, že červené víno je vlastně léčivé.

 
ti tyelane tip na servírování PEČENÝ HOVEZI KRK e S NOKY Hovězí krk Noky Cervené víno 1390 albert 179- 21% 99.90 Hovězí přední bez kosti - krk chlazený -30 % Bankside . Austrálie . Shira 0,75 ·11=93.20 Kč e v nabidce také Chardonnay 0,75I La Bontà bramborové 2890 590 noky A.500 g 100 g 5,78 Kč -47 % CESKA CHUTE HARDYS Červene suché vino ve vůni isou aromatické vrstvy trešní, švestek MRKEV 90 dalšiho červeného ovoce BANKSIDE se špethou divokého tymiánu. 220 Chut je strukturovaná s příchutěmi zra lého erveného i tmavého ovoce a kořenf Celkově vyvážené harmonické víno díky tannům s elegantním závěren -30 % Gnocchi Patat Mrkev 1 kg Ceaká potravina Všechny potřebné ingredience na tento recept naleznete nyní v našich hypermarketech na jednom místě. JEDINEČNÁ NABÍDKA PLATNOST středa 26. 9. - sobota 29. 9. 2018 Jacobs Krönung e instantní káva #200 g . 100 g-57,45 Kč . vybrané druhy 11490 SLEVA 20 % na brambory -58 % JACOBS KRONUNG BRAMBORY

Albert letáky

TOP letáky