Leták Albert - 1.10.2018 - 31.10.2018 - str. 19 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 19 ... 77
Leták Albert - 1.10.2018 - 31.10.2018 - Produkty v akci - mrkev, karotka, pastinák, Česká chuť, pomazánka, tvarohová pomazánka, tvaroh, brambůrky, chipsy, hodiny. Strana 19.
1 ... 19 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 1.10.2018 do 31.10.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 
 
Poctivé chutě nasi zeme LOKALNI VYROBCI LOKÁLNÍ SUROVINY radice a řemeslo jsou hodnoty, ke kterým se nyni r rádi vracíme. Z nich v ycházi i značka Ceská chut a má opravdu co nabídnout. Exkluzivně v našich prodejnách si mužete vybrat z široké nabídky těch nejkvalitnějších potravin, které dodávají vyhradně ceští výrobci. Samozřejmosti je ičeský původ všech surovin. Tyto produkty dodaji doma varenémujídlu kvalitu a opravdovou chuť a současně podpoříte i lokální vyrobce Vice infor mací na www.ceska-chut.cz. Tvarohová pomazánka s mrkví Smichejte tvaroh se strouhanou mrkví a nakrájenou pažitkou. Pro osvěžení přidejte trochu jogurtu a citronové štávy a dochutte solí či pepřem. CESKA CHUT SELSKY TVAROH 250 Chipsy z kořenové zeleniny Mrkev, řepu, pastinák nebo dýni nakrájejte na tenké plátky. Potřete olejem a půl hodiny sušte v troubě při teplotě 180 °C. Posypte solí a bylinkami. ŘÍJEN İALBERT.CZ 19

Albert letáky

TOP letáky