Leták Albert - 1.10.2018 - 31.10.2018 - str. 43 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 43 ... 77
Leták Albert - 1.10.2018 - 31.10.2018 - Produkty v akci - vejce, sádlo, Znojmia, sůl, rýže, pepř, hořčice. Strana 43.
1 ... 43 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 1.10.2018 do 31.10.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Vejce

Klasická slepičí vejce jsou často zatracována jako zdroj „špatného“ cholesterolu. Podle mnoha odborníků tomu tak není. Jen je zapotřebí řídit se pravidlem, které nám radí, že všeho je třeba konzumovat s mírou. S cholesterolem je to totiž následovně. Pokud ho do těla dodáváme, pak si ho naše tělo už nevytváří. Vajíček se tedy už nemusíte obávat. Naopak. Jsou našemu organismu prospěšné tím, že obsahují celou řadu kvalitních vitamínů, minerálů a v neposlední řadě bílkovin.

Zapomenout bychom neměli ani na proteiny, které mají pozitivní účinky na naše zdraví. Své o tom vědí nejvíce sportovci. Někteří lidé se vyhýbají vaječnému žloutku a konzumují pouze bílek. Pokud k tomu není žádný zdravotní důvod, pak je to chyba. Vaječný žloutek obsahuje látky, které stimulují vývoj mozku a zlepšují jeho celkový stav. Mohou také pomoci v koncentraci. Ve vaječném žloutku je také dostatek vitamínů A, D, E, B, a minerálů. Především vápníku, fosforu, draslíku, železa a zinku. Jíst pouze vaječné bílky se doporučuje při redukčních dietách. Bílky totiž obsahují minimum tuku a vysoké množství proteinů.

 
OKURKOVA SEZONA NÁS BAVÍ! tip* Přírodní omáč- ka u této peče- ně je lahodná sama o sobě. Pokud byste ji rádi zahustili, utřete dvě lžíce hladké mouky se lžící másla. Dejte dobře vychladit a po upečení masa nechte pozvol- na rozpustit ve výpeku OKURKY OkurkyZnojmia Křupavé okurky Znojmia v tradičním sladkokyselém nálevu jsou základem ceské kuchyně, vynikající přílohou a ozdobou každého talíře Rozhodně by neměly chybět na rodinných oslavách i posezení s přáteli. Znojemská roláda 10o o noglicke 4 porce O 90 minut pripravyY slaniny 4-6 kyselych . Troubu předehřejte na 180 °C. Maso rozkrojte tak, aby se vytvořil co největší plát. Vložte ho mezi dva kusy po travinové főlie a ještě rozklepejte paličkou na maso. Vejce Na seznamu dobrot české klasické kuchyně rozhodně snadnek... 2 lzice sádlaček. nesmí chybět chutná kombinace kyselých okureke a pečeného hovězího masa. 1 lžice másla Znojemský národní poklad sůl nepřidávejte tentokrát do 1žice hrubé omáčky, ale zabalte do rolády s bohatou náplní. okurek Znojmia připravte na másle s trochou soli na způsob míchaných vají- 2 lžice sádla 500 ml hovězího . Plát masa vy varu pepř 300 g rýže ček. Nechte vychladnout a pak smíchejte s hrubou moukou. 400 g hovězí kyty albert 4 vejce potřete hofčicí, pokladte anglickou slaninou a navršte na něj míchaná vajíčka a okurky. Menší klidně nechte vcelku, větší rozkrojte na půlky nebo čtvrtinky. . Zarolujte a svažte potravinářskym provázkem. V pekáči rozehřejte sádlo a roládu na něm zprudka opečte ze všech stran. Podlijte vývarem, posypte solí a pepřem a dejte zhru ba na hodinu péct do trouby. Během pecení občas polévej te výpekem a podle potřeby podlijte vodou nebo vývarem. Podávejte s vařenou rýží mouky 2 Ižíce plnotučné hořčice RiJEN ALBERT.CZ 43

Albert letáky

TOP letáky