Leták Albert - 1.10.2018 - 31.10.2018 - str. 48 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 48 ... 77
Leták Albert - 1.10.2018 - 31.10.2018 - Produkty v akci - koláč, sladké pečivo, dýně, dýně hokkaidó, máslová dýně, kalendář. Strana 48.
1 ... 48 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 1.10.2018 do 31.10.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 
 
podle kalendáře Podzimní šampioni Jsou krásné na koukání a ještě víc jim to sluší na taliři. Barevné dýně a patizony jsou hitem letošního podzimu a v našich prodejnách můžete vybírat z celé škály druhů. Jejich využití v kuchyni je možná větší, než jste čekali. Přesvědčte se sami. Foro Luboš Wisniewski FOOD STYLING Marek Všetečka DECOR STYLING Denisa Hřičiščová Máslová dyné Perfektní dýně pro zapékání a přípravu dýňových hranolek nebo chipsů. Má charakteristickou bledou slupku a tvar připomínající hrušku. Její dužina chutná lahodně oříškově. RECEPTY A TEXT Kateřina Bednářová Sweet Dumpling Nejlepší parták pro sladké dýňové koláče. Tato dýně se v překladu jmenuje ,sladký knedlíček" a její dužina je opravdu přijemně nasládlá Zaroven se pro svuj zajimavy tvar často používá i na okrasu. Hokkaido Nejoblibenější dýně má výraznou barvu a dužinu s jemnou, kaštanovou chutí. Používá se zcela univer zálnèě do sladkých i slaných receptů. 48 ŘÍJEN | ALBERT.C

Albert letáky

TOP letáky