Leták Albert - 1.10.2018 - 31.10.2018 - str. 58 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 58 ... 77
Leták Albert - 1.10.2018 - 31.10.2018 - Produkty v akci - koláč, muffin, dezert, sladké pečivo, kaše, švestkový koláč, jáhlová kaše, Jana Shoes. Strana 58.
1 ... 58 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 1.10.2018 do 31.10.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 
 
napište nám Pochlubte se,jacíjste kuchaři Máme radost, že se s námi dělíte o své postřehy z kuchyně Sdílejte své kuchařské úspěchy na Instagramu pod hashtagem #albertmagazin nebo nám pište a posílejte fotografie do redakce. Už se nemůžeme dočkat nových příspěvků! Zdravím, Alberte, vždy když jsem někde viděla recept na smaženou tresku v nějakém těstíčku, bála jsem se ho udělat... Už jsem si představovala, jak v pánvi všechno opadá, spálií se a že to bude moc tučné. Ovšem když jsem uviděla váš recept na pečenou tresku s navrstvenou bylinkovou strouhankou, rozhodla jsem se ji vyzkoušet. Misto máty jsem dala bazalku (protože ji mám doma spoustu) a vylepšila troškou česneku. Bylo to vynikající. A jako dezert byla jáhlová kaše s fiky a sezamovým semínkem. Jen tak dál, Alberte! Hezký den díky vašemu časopisu a receptu na muffiny k snídani jsme si udělali krásné srpnové ráno na terase. Muffiny byly nadýchané a mňamózní! Jen se po nich zaprášilo. Recept schovávám a upeču i dcerám na svačinu do školy v nadcházejícím školním roce Těším se na vaše další recepty a inspiraci. Dobrý dern, vyzkoušel jsem upéct váš recept z aktuálního čísla magazinu Pohostil jsem návštěvu a všem moc chutnalo. Už se těším, až vyzkouším další recepty. Přeji pěkný den, Petra Severinová Jitka Ptáčníková Dobrý den, posílám fotku, jak se mi povedl váš obrácený švestkový koláč. Koláč byl ještě horký a já už musela utrhnout kus toho slastně oblemcaného okraje. Až pak mě napadlo ho vyfotit do Albert magazínu... Naštěstí na fotce není Nejzajímavější podněty vždy odměníme poukázkou na nákup v prodejnách Albert v hodnotě 300 Kč. Dopisy i fotografie svých kuchařských úspěchů posílejte vidět, že už z koláče kus chybí. CO Díky za super recepty nejen v tomto dile! na adresu: Redakce Albert v kuchyni / Ujezd 19, S pozdravem, MAGAL 110 00 Praha 1, nebo emailem Jana Vlachová 58

Albert letáky

TOP letáky