Leták Albert - 1.10.2018 - 31.10.2018 - str. 62 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 62 ... 77
Leták Albert - 1.10.2018 - 31.10.2018 - Produkty v akci - tiramisu, rajčata, Albert Excellent, Bohemilk, vejce, piškoty, Condé, kypřicí prášek, krupice, olej, hrnek. Strana 62.
1 ... 62 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 1.10.2018 do 31.10.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Vejce

Klasická slepičí vejce jsou často zatracována jako zdroj „špatného“ cholesterolu. Podle mnoha odborníků tomu tak není. Jen je zapotřebí řídit se pravidlem, které nám radí, že všeho je třeba konzumovat s mírou. S cholesterolem je to totiž následovně. Pokud ho do těla dodáváme, pak si ho naše tělo už nevytváří. Vajíček se tedy už nemusíte obávat. Naopak. Jsou našemu organismu prospěšné tím, že obsahují celou řadu kvalitních vitamínů, minerálů a v neposlední řadě bílkovin.

Zapomenout bychom neměli ani na proteiny, které mají pozitivní účinky na naše zdraví. Své o tom vědí nejvíce sportovci. Někteří lidé se vyhýbají vaječnému žloutku a konzumují pouze bílek. Pokud k tomu není žádný zdravotní důvod, pak je to chyba. Vaječný žloutek obsahuje látky, které stimulují vývoj mozku a zlepšují jeho celkový stav. Mohou také pomoci v koncentraci. Ve vaječném žloutku je také dostatek vitamínů A, D, E, B, a minerálů. Především vápníku, fosforu, draslíku, železa a zinku. Jíst pouze vaječné bílky se doporučuje při redukčních dietách. Bílky totiž obsahují minimum tuku a vysoké množství proteinů.

 
albert EXCELLENT RAJCATA KO Opravdová chut' rajčat Než jsou malá soudková rajčátka sklizena, musí být krásně lesklá a sytě vybarvená. Jen tak Vás potěší svou příjemně sladkou chutí a štavnatostí. Skvělá ingredience do salátů a dalších studených pokrmů. Nebo jen jako chutná svačinka kdykoliv během dne. Tidlum dodá chuf? Tiramisu Pochutnání doma.. DOHE MILK Suroviny na těsto: 1 hrnek (250 g) cukru krupice 3 vejce (z biílků ušleháme sníh) 2 hrnky polohrubé mouky 1 prášek do pečiva 1 hrnek mléka 1/2 hrnku oleje Suroviny na krém: 1 plechovka BOHEMILK Caramelo Condé 250 g másla 250 g tvarohu 2 lžíce kakaa melizované MLEKÁRNA OPOČNO 936 Sladké Kara melizovane Caramelo 41 Návod na přípravu: ingredience na těsto utřeme a pečeme. Po vychladnutí potřeme cca V4 krému a poklademe dětskými piškoty, které povlažíme silnou rozpustnou kávou s rumem. Navrch natřeme zbylý krém a ozdobíme čokoládovými hoblinkami. Poté necháme v lednici ztuhnout a odležet. en skupiny INTERLACTO i na cestě. Ve vybraných prodejnách Albert. www.bohemilk.cz

Albert letáky

TOP letáky