Leták Albert - 1.10.2018 - 31.10.2018 - str. 67 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 67 ... 77
Leták Albert - 1.10.2018 - 31.10.2018 - Produkty v akci - Nestlé, káva, Nescafé, instantní káva, Panasonic. Strana 67.
1 ... 67 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 1.10.2018 do 31.10.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Káva

Káva je v mnoha zemích fenoménem. A Česká republika není výjimkou. Pokud chceme někoho pozvat jen tak na kus řeči, většinou ho pozveme na kávu. Dalo by se tedy říct, že tento nápoj boří i společenské hranice a přináší lidem možnost snáze zahájit komunikaci.

Káva je také vynikajícím stimulantem. Mnoho lidí si bez dobrého šálku neumí představit svůj ranní start do nového dne. Pomáhá nám lépe se koncentrovat a také mít více energie. A právě o tom vypráví legenda, která je s kávou spojená. Jednoho dne vyhnal pasáček v jemenských horách stádo koz na místo, kde rostly keře s červenými plody. Kozy ochutnaly a vesele skotačily. Opat z nedalekého kláštera připravil odvar z těchto plodů mnichům. Ti sice neskotačili, ale zato vydrželi delší dobu na modlitbách. A pak už byla krátká cesta k tomu, aby se plody usušily, rozemlely a ze vzniklého prášku se uvařila první káva. Jestli se tato historka zakládá na pravdě, už se asi nedozvíme, ale jisté je, že káva bude trvalou součástí našich životů. 

 
NESCAFE. Chema VYHRAJ S NESCAFE CLASSIC 30x FOTAK CLASSIC KUP 1 KS KÁVY NESCAFÉ CLASSIC CREMA 200 g NEBO NESCAFÉ CLASSIC 200 g, POŠLI SMS A HRAJ O 30 FOŤÁKÜ PANASONIC LUMIX NOVE NESCAFE. CLASSIC LUMIX CLASSIC mba Dvakrát hitrovamepich LUMIX Ct 02 ASPH. PODMÍNKY SOUTĚŽE NALEZNEŠ V ODDĚLENÍ KÁVY NEBO NA WWW.NESTLE.CZ AKCE PLATÍ OD 3. 10. 31. 10. 2018 It all starts with a NESCAFE.

Albert letáky

TOP letáky