Leták Albert - 1.10.2018 - 31.10.2018 - str. 9 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 9 ... 77
Leták Albert - 1.10.2018 - 31.10.2018 - Produkty v akci - mrkev, karotka, salát, cibulky, řapíkatý celer, kuřecí stehenní řízky, kuřecí řízky, kuřecí maso, Nature's Promise, tofu, sůl, čočka, bobkový list, hořčice, olej. Strana 9.
1 ... 9 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 1.10.2018 do 31.10.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 
 
Teplý salát ze zelené čočky a kufecíšpízy S touto večeří budete bodovat hned nadvakrát. Porce salátu navíc bude skvělý základ vašeho zítřejšího obědu do práce a malý špízek zabalite dětem jako svačinu do školy. ge 4 porce O 30 minut přípravy velmi snadné 200 g Bio zelené čočky Nature's Promise 1 bobkový list 4 kuřecí stehenní řízky 3 lžíce olivového oleje 1 stroužek česneku sůl, pepř 2 lžíce dijonské hořčice štáva z 1 citronu 2 mrkve svazek petrželky 2 jarní cibulky 2 stonky řapikatého celeru . Čočku uvařte podle návodu, jen do vody přidejte bobkový list. . Kuřecí maso nakrájejte na kousky a smíchejte s olivovým olejem a česne kem, poté osolte a opepřete. Napíchejte na špízky a opečte na pánvi . Čočku slijte a ještě zatepla smíchejte s dresinkem z oleje, hořčice a citrono- vé štávy. Přidejte nastrouhanou mrkev a nakrájenou petrželku, jarní cibulku i s natí a řapíkatý celer PODÁVEJTE TAKE S KRUTOU, RYBOU NEBO TOFU Biozelená čočka Nature's Promise Drobnozrnná čočka je jako stvořená k přípravě přiloh a salátů, protože po uvaření dobře nasákne chut dresinků. Hodi se i k masu a do polévek. Její chuť můžete zvýraznit pár kapkami citronové štávy. tip ENERGIE: 445,8 kcal/ 22% BÍLKOVİNY: 43,1 g/ 86% TUKY: 16,7 g / 24% SACHARIDY: 373/ 14% Hodnoty odpovidajfjedné porci. Vyzkoušejte variantu s kapary - vynechte vreceptu citronovou štávu a místo ní použijte dvě lžíce nasekaných kaparů. 9

Albert letáky

TOP letáky