Leták Albert - 17.10.2018 - 23.10.2018 - str. 8 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 8 ... 25
Leták Albert - 17.10.2018 - 23.10.2018 - Produkty v akci - pečivo, bageta, mango, trhané vepřové, caesar salát, polévka, Fresh Bistro, sendvič, hotový zeleninový salát, trhané maso, wasabi, chutney. Strana 8.
1 ... 8 ... 25

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 17.10.2018 do 23.10.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 24 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 24. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 
 
VYBER SI A MÜŽEŠ Jí(ST albert BISTRO Caesar salát Salát s balkánskýmRoastbeef Kretí saláts nio sýrem a malinovym salát wasabi ndtovym dresinkem dresnkem jablkem SALATY BISTRO BISTRO SLEVA 15% na vybrané Fresh Bistro saláty CAESAR SALAT Italský salát s mozarellov BISTRG Salát ovcim Syrem a cervenov repo POLÉVKY VEGETARIANSKÝ VYROBEK VYROBEK Fesh BISTRO Krémová tomatová Minestrone polévka Krémová m olejem a mrkvičék sextra panenskym polévkazdyně olevka s italským sýrem SLEVA 20 % na Fresh Bistro zeleninové polévky BISTRO BISTRO Toskánská polévka s vyběrem lvštěnin a obilovin Ochutnejte pestrou paletu čerstvého pečiva,Staynaté trhane vepřové Fresh Bistro Bageta Amerika 90 které je plněné delikátními surovinami Navíc s vyváženou výživovou hodnotou. Pro naše výrobky hledáme vždy toho nejlepš ího a nejspolehlivějš ího dod avatele. A právě z toho důvodu, jsme se rozhodli pro náš sortiment baget, sendvičů se špenátem 125 g 100 g 39,92 Kč v nabídce také další bagety řady Fresh Bistro a wrapů oslovit dodavatele Crocodille. super cena SENDVI Francouz£ky rBagatas chutney tandori 499 sandelem seseversk, s avokádem endvič dynov a mango chvtney 49 ženym lososem a syrem BISTRD super cenaT Bageta s cemembertem, little gem salátem a brsinkami Fresh Bistro Anglický sendvič VEGETARIÁNSKÝ VÝROBEK s vejcem a slaninou . 100 g-31,19 Kč sendviče řady Fresh Bistro Bageta s kuřecím, cheddarem a karamelizovanov cibulkov UES v nabídce také další 8 VÝROBEK Širší nabídka ve vybraných prodejnách. Nabídka se může v jednotlivých hypermarketech lišit

Albert letáky

TOP letáky