Leták Albert - 24.10.2018 - 30.10.2018 - str. 24 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 21 22 24
Leták Albert - 24.10.2018 - 30.10.2018 - Produkty v akci - hovězí zadní, hovězí maso, hovězí kýta, kuskus, sirup, Birell, Braník, pivo, nealkoholické pivo, červené víno, víno, Modrý Portugal, Augustiniánský sklep, Apple. Strana 24.
1 ... 21 22 24

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 24.10.2018 do 30.10.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 24 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 24. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Pivo

Jedním z nejrozšířenějších alkoholických nápojů po celém světě je bezesporu pivo. A Česko rozhodně za světem nikterak nepokulhává. Pivo se v Českých zemích vařilo snad odnepaměti. Ale pokud bychom to chtěli pojmout trochu přesněji, pak musíme říct, že na pivu si pochutnávali už Keltové. Vypadalo a chutnalo ale docela jinak nežli to dnešní. 

Vaření piva má v Českých zemích bohatou historii. Ve středověku si mohl uvařit pivo každý, kdo na to měl podmínky. Je to také doba, kdy vznikaly první pivovary.

Pokud jde o pivo chmelové, pak musíme prvenství přiznat Slovanům. Svědčí o tom listina z konce jedenáctého století, ve které český král uděluje privilegium vařit pivo klášteru vyšehradskému. V raném středověku si mohl pivo v podstatě uvařit každý měšťan. Postupně se začaly zakládat malé městské pivovary, díky nimž města více prosperovala.

 
Červené víno

Tradice pěstování vinné révy a výroby vína je u nás zakořeněná už od dob středověku. U většiny milovníků vína platí, že buď jsou zaměřeni na víno bílé anebo červené. A také vznikají různé dohady, které z nich je vlastně zdraví prospěšnější. Pokud svou pozornost zacílíme na červené víno, pak najdeme hned několik pozitivních vlivů na naše fyzické i psychické zdraví.

Pokud si dáte každý den deci červeného vína, pak svému zdraví jistě prospějete. Budete mít nejen lepší náladu, ale také bude váš organismus pomaleji stárnout. Červené víno má neuroprotektivní vliv na náš mozek. Chrání ho tedy před předčasným opotřebováním a stárnutím. Na naši tělesnou schránku působí jako antioxidant a také má protizánětlivý efekt. Také střeva poděkují za občasnou skleničku červeného vína. Dalo by se tedy s úspěchem říct, že červené víno je vlastně léčivé.

 
Birell

Milovníci piva se nemusejí svého oblíbeného nápoje vzdávat ani ve chvíli, kdy chtějí usednout za volant nebo k nějaké zodpovědné práci, u které potřebují mít čistou hlavu. Stačí si vybrat mezi nabídkou nealkoholických piv, kterých je na trhu dostatek. K nejoblíbenějším produktům tohoto druhu patří už po dlouhou dobu nealkoholické pivo Birell. Při jeho výrobě jsou používány kvasinky, které jsou unikátní tím, že neprodukují téměř žádný alkohol, a přesto může vyráběné pivo projít kvašením i dokvašováním stejně, jako klasické alkoholické pivo.

 
tip na servírování ti tydne Hovězí kýta v hořčičné krusté Hovězí kýta Kuskus Vino 2690 69% BACCHIN 5.90 -41 % 41% Hovězí zadní bez kosti - Bacchini kuskus 500 g 0100 g = 5,38 Kč Augustiniánský sklep e Modrý Portugal ● odrůdová vína 0,75I e11 93,20 Kč 29- kýta 1 kg e chlazená -28 % v nabídce další vybrané druhy albert Suché červené víno rubínové barvy, mladistvé vùně květin a sa metové chuti s nižším obsahem bose tso Vhodné zejména ke zrajicím sýrům a masitým pokrmům. Ideální ve spojení s hovězí kýtou v hořčičné krustě. Teplota podávání 16-19 °C MODRY PORTUGAL Všechny potřebné ingredience na tento recept naleznete nyní v našich hypermarketech na jednom mistě. JEDINEČNÁ NABÍDKA PLATNOST čtvrtek 25. 10. -Sobota 27.10. 2018 YO sirup 0,7I SLEVA 25% na piva v plechu 57 Kč vybrané druhy 69,90 -62% STRONGB0W 6l BIRELL BRANÍK er 41% Apple SVETLY

Albert letáky

TOP letáky