Leták Albert - 1.11.2018 - 30.11.2018 - str. 17 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 17 ... 77
Leták Albert - 1.11.2018 - 30.11.2018 - Produkty v akci - mango, kaki, Albert Excellent, palačinky, vejce, cukr moučka. Strana 17.
1 ... 17 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 1.11.2018 do 30.11.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Vejce

Klasická slepičí vejce jsou často zatracována jako zdroj „špatného“ cholesterolu. Podle mnoha odborníků tomu tak není. Jen je zapotřebí řídit se pravidlem, které nám radí, že všeho je třeba konzumovat s mírou. S cholesterolem je to totiž následovně. Pokud ho do těla dodáváme, pak si ho naše tělo už nevytváří. Vajíček se tedy už nemusíte obávat. Naopak. Jsou našemu organismu prospěšné tím, že obsahují celou řadu kvalitních vitamínů, minerálů a v neposlední řadě bílkovin.

Zapomenout bychom neměli ani na proteiny, které mají pozitivní účinky na naše zdraví. Své o tom vědí nejvíce sportovci. Někteří lidé se vyhýbají vaječnému žloutku a konzumují pouze bílek. Pokud k tomu není žádný zdravotní důvod, pak je to chyba. Vaječný žloutek obsahuje látky, které stimulují vývoj mozku a zlepšují jeho celkový stav. Mohou také pomoci v koncentraci. Ve vaječném žloutku je také dostatek vitamínů A, D, E, B, a minerálů. Především vápníku, fosforu, draslíku, železa a zinku. Jíst pouze vaječné bílky se doporučuje při redukčních dietách. Bílky totiž obsahují minimum tuku a vysoké množství proteinů.

 
palačinkový speciál Mangové palačinky Lehce exotické a svěží, to jsou mangové palačinky. V Albertu pro vás máme zralá manga určená k přímé konzumaci. Rozmazlete se tímto sladkým potěšením, stojí to za to. MANGO Mango Albert Excellent 4 palačinky 15 minut velmi snadné 4 vejce 50 g rozpuštěného másla 500 ml mléka špetka soli 400 g hladké špaldové mouky 1 sáček vanilkového cukru #ALACINKA 2 zralá manga Albert Excellent 4 lžíce zakysané smetany 125 g měkkého tvarohu 3 lžíce cukru moučka + na ozdobu lístky máty na ozdobu . Suroviny na těsto zpracujte stejně jakov postupu u základního receptu . Jedno mango nakrájejte na kostky a povařte v troše vody doměkka. Dle chuti můžete přidat lžíci cukru. Roz- mixujte a dejte stranou .Smíchejte smetanu, tvaroh a mouč kový cukr. Druhé mango nakrájejte na tenké plátky . Usmažte palačinky. . Každou palačinkupomažte tvaroho- vou směsí, přidejte dvě lžíce mangové omáčky, čerstvé mango a přeložte na čtvrtku . Podávejte zasypané moučkovýnm cukrem a ozdobené lístky máty tip Podobně si palačinku můžete připravit i sjiným tropickým ovocem, jako je kaki nebo ananaS STO ALBERT.C 17

Albert letáky

TOP letáky