Leták Albert - 1.11.2018 - 30.11.2018 - str. 19 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 19 ... 77
Leták Albert - 1.11.2018 - 30.11.2018 - Produkty v akci - cheesecake, vejce, kakao, palačinky. Strana 19.
1 ... 19 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 1.11.2018 do 30.11.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Vejce

Klasická slepičí vejce jsou často zatracována jako zdroj „špatného“ cholesterolu. Podle mnoha odborníků tomu tak není. Jen je zapotřebí řídit se pravidlem, které nám radí, že všeho je třeba konzumovat s mírou. S cholesterolem je to totiž následovně. Pokud ho do těla dodáváme, pak si ho naše tělo už nevytváří. Vajíček se tedy už nemusíte obávat. Naopak. Jsou našemu organismu prospěšné tím, že obsahují celou řadu kvalitních vitamínů, minerálů a v neposlední řadě bílkovin.

Zapomenout bychom neměli ani na proteiny, které mají pozitivní účinky na naše zdraví. Své o tom vědí nejvíce sportovci. Někteří lidé se vyhýbají vaječnému žloutku a konzumují pouze bílek. Pokud k tomu není žádný zdravotní důvod, pak je to chyba. Vaječný žloutek obsahuje látky, které stimulují vývoj mozku a zlepšují jeho celkový stav. Mohou také pomoci v koncentraci. Ve vaječném žloutku je také dostatek vitamínů A, D, E, B, a minerálů. Především vápníku, fosforu, draslíku, železa a zinku. Jíst pouze vaječné bílky se doporučuje při redukčních dietách. Bílky totiž obsahují minimum tuku a vysoké množství proteinů.

 
palačinkový speciál Cheesecake palačinky Tahle sladkost chutná opravdu jako cheesecake s lesním ovocem. Zapráší se po nich především tehdy, připravíte-li je svým dětem. 4 palačinky 20 minut velmi snadné 4 vejce 50 g rozpuštěného másla 500 ml mlėka špetka soli 400 g hladké mouky 2 lžíce kakaa 400 g mražené směsi z lesního ovoce 300 g sýra Philadelphia 4 lžice moučkového cukru na ozdobu 200 g dezertní čokoládové polevy . Suroviny na těsto zpracujte stejnë jako v postupu u základního receptu. . Lesní směs pět minut povařte a dejte stranou. Sýr promíchejte s moučkovým cukrem . Usmažte palačinky, pomažte sýrem a ovocnou směsi. Přelożte na čtvrtku, zasypte cukrem a přelijte čokoládovou TIP NA NEDELNİ. SNIDANI DO POSTELE polevou HOLANUSKE KAKAO tip' Do sýra Philadelphia kápnete vanilkové aroma nebo přidejte seminka z vanilkového lusku Holandské kakao LISTO LB 19

Albert letáky

TOP letáky