Leták Albert - 1.11.2018 - 30.11.2018 - str. 26 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 26 ... 77
Leták Albert - 1.11.2018 - 30.11.2018 - Produkty v akci - brambory, zázvor, kachna, kachní maso, špek, bramborové šišky, sůl, skořice, badyán, ořechy, datle, víno, koňak, pekáč, talíř, špejle, hodiny. Strana 26.
1 ... 26 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 1.11.2018 do 30.11.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 
 
svatomartinské hody Vinná omáčka 50 g třtinového cukru 1 kousek celé skořice 1 hvězdička badyánu 150 ml červeného vína 100 ml kachního výpeku ip Pokud vám zbyde vice nádivky, než se vejde do kachny, jednoduše ji přidejte nádivkou Kachní pečínky si přímo říkají o nádivku. A ta datlová je vskutku rafinovaná. Jemná vinná omáčka dokonale podtrhne chut kachního masa. Jako přílohu jsme pro vás tentokrát vybrali bramborové šišky. . Zkaramelizujte cukr, přidejte skořici, badyán, podlijte červeným vinenm a nechte odpařit. Přilijte naběračku kachního výpeku a redukujte do zhoustnutí 6 porci O 20 minut+3 hodiny pečení snadné 1 kachna sůl 50 g špeku 2 starší rohliky 100 g sušených datlí Seeberger 1 velká hruška 200 ml mléka 100 g pekanových ořechů 3 větvičky tymiánu 2 vejce mletý pepř 1 špejle 100 ml koňaku 3 lžíce třtinového cukru 3 lžičky sušeného zázvoru 2 Ižičky skořice 150 ml vody . Troubu předehřejte na 150°C. . Kachnu očistěte a osolte. Špek, rohlí ky, datle ihrušku nakrájeite. Špek vy- pečte, přidejte rohlíky, zalijte mlékenm a nechte nasáknout. . Vmíchejte datle, hrušku, ořechy a líst- ky tymiánu. Do vychladlé směsi zapra cujte vejce, osolte a opepřete. Vzniklou nádivkou naplňte kachnu a uzavřete po- moci spejle. . Na marinádu promíchejte koňak, cukr, zázvor a skořici. Potřete jí kachnu a vložte do pekáče prsy dolů, podlijte vodou a pečte zvolna asi dvě a půl ho- diny. Otočte, zvyšte teplotu na 180 °C a dopečte dozlatova. Odeberte naběrač- ku výpeku kpřípravě omácky. Podávej- te s bramborovými šiškami a vinnou omáčkou. - Brambory uvařte ve slupce a nechte tip* vychladnout. Oloupejte je a nastrou Bramborové šišky mno. Přisypte mouku, osolte, Těsto na bramborové šišky je velmi rychlé. Hotové šišky jsou krásně vláčné vyklepněte vejce, přidejte žloutek navíc a v kombinaci s praženou strouhankou a vše zpracujte do hladkého těsta. Dejte vytvoří perfektní přilohu k nadívané na půl hodiny odpočinout do ledničky. Takto upravené konzumovat polit rozpuštěným sis se daji Poté z těsta odeberte části velikosti dlaně, válejte z nich delší válečky, ktereé následně nakrájejte na kousky o délce 500 g brambor 180 g hrubé mouky +na pomoučnéni hrubapéoi centimetrd varteve vroucimáslem a pasypat osolené vodě, dokud nevyplavou, a poté ještě dvě až tři minuty Strouhanku nasucho opražte v pánvi. Přesypte do hlubšího taliře a obalte v ní hotové šišky cukrem, případně 1 žloutek 200 g strouhanky 26

Albert letáky

TOP letáky