Leták Albert - 1.11.2018 - 30.11.2018 - str. 33 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 33 ... 77
Leták Albert - 1.11.2018 - 30.11.2018 - Produkty v akci - zelí hlávkové, cibulky, limetka, závitek, kešu, chilli, Svatovavřinecké, hodiny. Strana 33.
1 ... 33 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 1.11.2018 do 30.11.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 
 
svatomartinské hody NÁŠ SOMMELIÉR DOPORUČUJE Kachnírýžové závitky Kachnímu masu báječně sluší exotické chutě. Zkuste si tentokrát z pečené kachny nechat pár kousků masa stranou. Na druhý den máte postaráno o fenomenální asijskou pochoutku. Svatovavřinecké Rosé Svatomartinské, 2018 Vinařst ví Réva Rakvice 6 závitků O 30 minut +3 hodiny snadné 300 g pečeného kachního masa DIP 4 lžíce arašídové pomazánky 5 lžic Tamari omáčky 2 lžíce sezamového oleje 2 lžíce bílého vinného octa štáva z jedné limety 2 lžičky chilli vloček % lžičky chili 2 lžíce třtinového cukru ČERSTVÁ ZELENINOVA NAPLN 4 listy činského zeli 2 mrkve h bílé ředkve 50 g sójových výhonků % salátové okurky 3 jarní cibulky hrst čerstvého koriandru K BALENÍ 6 plátů rýžového papiru 2 lzice sezamových seminek čerstvé chilli na ozdobu Předehreite troubu na 150 °C Upečené kachní maso natrhejte na širší vlákna . Důkladně promíchejte ingredience na dip a dejte stranou. . Všechnu zeleninu nakrájejte na asi ět centimetrů dlouhé tenké nudličky . Připravte si misku s vodou na namá- čení rýžového papíru. . Dostředu každého namočeného plá- tu dejte hromádku všech druhů zele- niny, trochu masa, sezamu a pár lístků koriandru. Přehněte nejprve postranıní kraje papírusměrem knáplni, poté pfe- táhněte spodní částpřeszeleninu sma- sem a rolujte k hornímu okraji. . Závitky podávejte s dipem, kterýoz- dobte sezamem a chilli papričkou. tip' Do závitků prijdou vhod i kousky zralého manga a hrst nasekaných kešu ořechů STO

Albert letáky

TOP letáky