Leták Albert - 1.11.2018 - 30.11.2018 - str. 40 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 40 ... 77
Leták Albert - 1.11.2018 - 30.11.2018 - Produkty v akci - zázvor, limetka, cukr, vanilkový lusk, kompot, hruškový kompot, sklenice, kalendář. Strana 40.
1 ... 40 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 1.11.2018 do 30.11.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Cukr

Mnoho Čechů klasický bílý cukr naprosto zatracuje a hledá jiné alternativy, jak si osladit život, zatímco druhá skupina strávníků vesele sladí a na nějaké průzkumy o škodlivosti vůbec nedbá. Pravdou ale je, že některé výrobky se bez klasického cukru neobjedou. Anebo to není tak docela ono. Umíte si například představit vánoční vanilkové rohlíčky, které nejsou obalené v moučkovém cukru, do kterého je navíc přidán cukr vanilkový?

Klasický cukr v našich končinách můžete koupit v několika možných variantách. Jednou z možností je krystal, který má velikost zrnek od 0,4 do 1 mm. Dalším produktem je krupice se zrnky velikosti od 0,16 do 0,63 mm. Třetím druhem je moučka, jejíž zrnka mají velikost od 0,16 do 0,31 mm. A pak ještě existují varianty cukru kostkového. Zajímavý je rozdíl, který je v chuti mezi moučkovým a krystalovým cukrem. Přitom je cukr moučka pouze umletým krystalem. Říkáte si, že je to přeci cukr jako cukr? Pak si zkuste svou ranní kávu osladit moučkou. Rozdíl poznáte při prvním doušku.

 
podle kalendáře Hruškový kompot se zázvorem, vanilkou a limetou Přesuňte k sirupu a povařte je zhruba 7-10 minut . Dochutte limetovou štávou, naplňte do sklenic. . Skleničky rozestavte ve velkém hrn- ci tak, aby se nedotýkaly. Zalijte vodou zhruba do poloviny výšky a přivedte těsně pod bod varu. . Přiteplotě 80 °C zavařujte půllitrové sklenice 15 minut, u menších bude sta čit 10 minut. . Poté vyjměte a nechte sklenice vy- chladnout dnem vzhůru. 3 skleničky (250 ml) Kompoty jsou nejlepsí a zároveň také nejednodušší 45 minut zavarováni způsob zavařování ovoce. velmi snadné Nemusíte jich hned zavařit desítky. Udělejte si pár skleniček pro chuť 750 g hrušek a pohrajte si s dochucením. 1 limeta 150 g cukru 70 g kandovaného zázvoru 1 vanilkový lusk . Cukr, zázvor a rozpůlený vanilkový lusk zalijte půl litrem vody a vařte 15-20 minut, až se tekutina trochuzredukuje. .Mezitím oloupejte hrušky, odstraň- te jádřince a nakrájejte na kostky. tip* POTEŠÍ TAKÉ JAKO SLADKÝ DÁREK I bez zavaření vydrží kompot v lednici šest až osm dni. 40 LISTOPAD ALBERT.CZ

Albert letáky

TOP letáky