Leták Albert - 1.11.2018 - 30.11.2018 - str. 41 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 41 ... 77
Leták Albert - 1.11.2018 - 30.11.2018 - Produkty v akci - koláč, mouka hladká, mouka hrubá, mouka polohrubá, Babiččina volba, mandle, ořechy, čaj, hodiny. Strana 41.
1 ... 41 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 1.11.2018 do 30.11.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 
 
Babiččina volba-to nejlepší pro vás Když pečete pro své blízké, je dobré použít ty správné suroviny. Na mouku Babiččina volba se v tomto případě můžete vždy spolehnout. Vyrábí se totiž pod stálým dohledem zkušeného stárka a jejím základem je kvalitní české zrno. Ať už se rozhodnete upéct cokoli, v jejím portfoliu vždy najdete tu správnou mouku Přesvědčte se o kvalitách mouk Babiččina volba Je to jednoduché, stačí je prostě vyzkoušet Hruškový koláč smandlovou náplní Tento koláč je jako stvořený pro podzimní setkání s šálkem dobrého čaje. Má jemnou vyváženou chuť a sladce voní. olba 8 porcí O 2 hodiny tip* Do náplné dejte i jiné orechy - k hruskám budou vynikajicí také vlašské nebo pekanové. velmi snadné TESTO 160 g hladké mouky 70 g cukru špetka soli 110 g studeného másla 1 vejce NAPLN 50 g změklého másla 100 g cukru 2 vejce 160 g mletých mandlí 3 hrušky 1 lžíce mandlových plátků - Sypké ingrediencena těsto smíchejte a propracujte se studeným máslem na sypkou směs připomínající drobenku Pakzapracujte také vejce. Zabalte a dej te na půl hodiny vychladit do lednice. Troubu předehřejte na 180 °C. Těsto vyválejte a prsty namačkejte do kolácové formy vymazané máslem Dno několikrát propíchněte vidličkou a čtvrt hodiny pečte. Na náplň vyšlehejte změklé más- lo s cukrem do pëny. Vmíchejte vejce a nakonec imleté mandle. Naplňte do upečeného korpusu, uhladte a ozdob- te půlkami oloupaných hrušek s vy- dlabaným jádřincem. Vratte do trou by a pečte dalších 50-60 minut. Před nakrájením nechte úplně vychladnout a posypte plátky mandlí. V roce 2018 byly mouky Babiččina volba hladká, hrubá a polohrubá oceněny značkou kvality KLASA LISTOPAD ALBERT.CZ 41

Albert letáky

TOP letáky