Leták Albert - 1.11.2018 - 30.11.2018 - str. 51 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 51 ... 77
Leták Albert - 1.11.2018 - 30.11.2018 - Produkty v akci - pomeranče, kaki, pudink, mléko, ořechy, cukr, sůl, voda, vitamin, body. Strana 51.
1 ... 51 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 1.11.2018 do 30.11.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Mléko

Mezi základní potraviny patří bezesporu mléko. V našich končinách se používá ve větším procentu mléko kravské a v menším kozí. Mléko je vlastně potravina i surovina zároveň. Můžeme ho konzumovat přímo anebo z něho vyrobit celou řadu dalších produktů.

Kdy vlastně přišli lidé na to, že je mléko pro ně prospěšné? Na to je jistě jednoduchá odpověď. Jakmile si ochočili první dobytek. Pak už nebylo těžké přijít na to, že by se dalo využít i jiné nežli mateřské mléko. Tehdy ale našim předkům mléko pouze chutnalo. Ještě netušili, jak bohaté je na některé našemu zdraví prospěšné látky. K těm patří především vápník, kterého má více než jeden gram v jednom litru. Mléko dále obsahuje fosfor, draslík, hořčík, sodík a celou řadu dalších stopových prvků. Kromě toho má i mnoho vitamínů. A to zejména vitamíny řady B. Jejich nedostatek se projeví především v kožních problémech anebo v poruše krvetvorby či nervového systému.

 
Cukr

Mnoho Čechů klasický bílý cukr naprosto zatracuje a hledá jiné alternativy, jak si osladit život, zatímco druhá skupina strávníků vesele sladí a na nějaké průzkumy o škodlivosti vůbec nedbá. Pravdou ale je, že některé výrobky se bez klasického cukru neobjedou. Anebo to není tak docela ono. Umíte si například představit vánoční vanilkové rohlíčky, které nejsou obalené v moučkovém cukru, do kterého je navíc přidán cukr vanilkový?

Klasický cukr v našich končinách můžete koupit v několika možných variantách. Jednou z možností je krystal, který má velikost zrnek od 0,4 do 1 mm. Dalším produktem je krupice se zrnky velikosti od 0,16 do 0,63 mm. Třetím druhem je moučka, jejíž zrnka mají velikost od 0,16 do 0,31 mm. A pak ještě existují varianty cukru kostkového. Zajímavý je rozdíl, který je v chuti mezi moučkovým a krystalovým cukrem. Přitom je cukr moučka pouze umletým krystalem. Říkáte si, že je to přeci cukr jako cukr? Pak si zkuste svou ranní kávu osladit moučkou. Rozdíl poznáte při prvním doušku.

 
produkt měsice Tapiokový pudink s kaki BODY & FUTURE 10096 Kokosová voda je plná antioxidantů, vitamínů a minerálů. Má nízký obsah cukru, neobsahuje tuk a má pozitivní vliv na hladinu cukru v krvi. Přirozeně snižuje krevni tlak, napomáhá snižovat cholesterol a hydratuje vaše tělo. 100% PURE WATER Tato snídaně pro vás možná obsahuje kromě kaki i další méně známou surovinu, tapioku. Ta pochází ze subtropické Ameriky, kde je oblíbená pro své všestranné použití v kuchyni. K PUDINKU SI DOPŘEJTE OSVĚžUJÍcí KOKOSOVOU VODU 2 porce 13 minut+ namáčení přes noc O velmi snadné 50 g tapioky 200 ml vody 250 ml kokosového mléka sůl 1 lžíce třtinového cukru ½ pomeranče 1lžíce chia semínek 1 lžíce dýňových semínek 1 lžíce sekaných lískových ořechiů kaki . Tapioku namočte přes noc do vody Ráno vodu slijte a perličky tapioky přesypte do kastrůlku. Zalijte koko- sovým mlékem, přidejte špetku soli a cukr. Vařte deset minut do zhoust- nutí. Pudink servírujte zalitý pomeran čovou šťávou, obložený plátky oloupa ného kaki a posypaný zbylou dužinou, semínky i ořechy tip Na pudink můžete použiít i klasické mléko nebo vyzkoušet variantu s mandlovým či ořiškovým mlékem 51 OPAD

Albert letáky

TOP letáky