Leták Albert - 1.11.2018 - 30.11.2018 - str. 10 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 10 ... 77
Leták Albert - 1.11.2018 - 30.11.2018 - Produkty v akci - cibule, česnek, karbanátek, vepřová krkovice, Nature's Promise, mléko, sůl, ovesné vločky, mísa. Strana 10.
1 ... 10 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 1.11.2018 do 30.11.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Mléko

Mezi základní potraviny patří bezesporu mléko. V našich končinách se používá ve větším procentu mléko kravské a v menším kozí. Mléko je vlastně potravina i surovina zároveň. Můžeme ho konzumovat přímo anebo z něho vyrobit celou řadu dalších produktů.

Kdy vlastně přišli lidé na to, že je mléko pro ně prospěšné? Na to je jistě jednoduchá odpověď. Jakmile si ochočili první dobytek. Pak už nebylo těžké přijít na to, že by se dalo využít i jiné nežli mateřské mléko. Tehdy ale našim předkům mléko pouze chutnalo. Ještě netušili, jak bohaté je na některé našemu zdraví prospěšné látky. K těm patří především vápník, kterého má více než jeden gram v jednom litru. Mléko dále obsahuje fosfor, draslík, hořčík, sodík a celou řadu dalších stopových prvků. Kromě toho má i mnoho vitamínů. A to zejména vitamíny řady B. Jejich nedostatek se projeví především v kožních problémech anebo v poruše krvetvorby či nervového systému.

 
na každý den Bio tip* Jestliže máte rádi muškátový ofíšek, přidejte do karbanátků 4 lžičky na provonění. Ovesné vločky ! Nature's Promise Ovesné vločky isou skvělým zdrojem energie a neměly by chybět ani ve vašem jidelníčku. Jejich využití je skutečně pestré a připravit si je můžete naslano TIP NA OBED DO KRABIČKY adk Kapustové 25 minut pripravy.. . Listy kapusty vložte do osolené vrou- velmi snadné 250 g kapusty sůl 2 cibule 100 g uzené krkovice 250 g ovesných vloček Nature's Promise 100 g hladké mouky 2 stroužky česneku 2 vejce 100 ml mléka 4 lžičky pepře olej na smažení salátové listy a citron na oblohu y a pet minut blansirujte. Sced karbanátky Přidejte do kapustových karbanátků ovesné vločky. Získají tak více vlákniny a o něco hutnější konzistenci. Se salátem rázem vznikne zdravá moderní večeře. te a nechte okapat. Cibulku nakrájejte najemno a orestujte dosklovata. Uzené pokrájejte na kostičky a kapustunamalé proužky. Ovesnévločkynamelte najem- no. Vše vložte do mísy, přidejte mouku, prolisovaný česnek, lehce prošlehaná vejce, mléko, sůl a pepř - Důkladně promíchejte v kompaktní hmotu a tvarujte karbanátky . Smažte na oleji v hlubší pánvi. Po- dávejte s listovým salátem, zakápnuté citronem ENERGIE 597181/34% TUKY:30,2 g/43% SACHARIDY: 69,4 g / 26% Hodnoty odpovídají jedné porci. 10 LISTOPAD İ ALBERT.CZ

Albert letáky

TOP letáky