Leták Albert - 28.8.2019 - 1.10.2019 - str. 2 - NEPLATNÝ LETÁK

2 4 5 ... 77
Leták Albert - 28.8.2019 - 1.10.2019 - Produkty v akci - Krásno, Madeta, Kunín, Olma, Tatra, Danone, Müller, mléko, Nestlé, Mars, Kofola, Hello, limonáda, Coca-Cola, minerální voda, Poděbradka, Ondrášovka, Korunní, Bel, BEL. Strana 2.
2 4 5 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 28.8.2019 do 1.10.2019 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Coca-Cola

Mnoho nápojů vzniklo původně jako lék na některý neduh. Týká se to většinou nápojů alkoholických. Jeden, který je nealko, však tvoří výjimku. Ale až v současné době. Původně prý i Coca-Cola byla alkoholickým nápojem, který obsahoval víno a kokain.

Dnešní Coca-Cola je čistě nealkoholickým nápojem a kokain už v ní také nenajdete. Původní receptura měla zajistit duševní i fyzickou sílu pro muže, ženy i děti. Coca-Cola měla posílit mozek a zajistit sílu svalům. První rok, kdy se Coca-Cola prodávala, nebyl příliš úspěšný. Byl to rok 1886 a náklady předčily zisk. Postupně se ale tento nápoj stával stále oblíbenějším a na konci devatenáctého století už byla jedním z nejprodávanějších nápojů v Americe.

 
Mléko

Mezi základní potraviny patří bezesporu mléko. V našich končinách se používá ve větším procentu mléko kravské a v menším kozí. Mléko je vlastně potravina i surovina zároveň. Můžeme ho konzumovat přímo anebo z něho vyrobit celou řadu dalších produktů.

Kdy vlastně přišli lidé na to, že je mléko pro ně prospěšné? Na to je jistě jednoduchá odpověď. Jakmile si ochočili první dobytek. Pak už nebylo těžké přijít na to, že by se dalo využít i jiné nežli mateřské mléko. Tehdy ale našim předkům mléko pouze chutnalo. Ještě netušili, jak bohaté je na některé našemu zdraví prospěšné látky. K těm patří především vápník, kterého má více než jeden gram v jednom litru. Mléko dále obsahuje fosfor, draslík, hořčík, sodík a celou řadu dalších stopových prvků. Kromě toho má i mnoho vitamínů. A to zejména vitamíny řady B. Jejich nedostatek se projeví především v kožních problémech anebo v poruše krvetvorby či nervového systému.

 
1ORAVA PETKA SBIREJTE BODY NA FANTASTICKE ODMENY 200 Kč 1 BOD 10 BODŮ SLEVA NA FANTASTICKÉ ATLAS VESMIMO PR bE VIS, AK SE CO DELA? ODMĚNY VINS to anava - NURVISAdiirsd ori AL wPRn albert ATAS VESMIRU PRODET bet mastercard ZAPLAŤTE KARTOU MASTERCARD NAD 200 Kč A ZÍSKEJTE 1 BOD NAVÍC Akce plai ve viech prodejncen Albert od 7, 8. 2019 do 8. 10. 2019 nebo do vyčerpáni zásob v jednotlvých piodejnách. Podrobnosti naleunete na skránkóch www.albert.cz/skola nebo u inrormaci prodajen. Děkujeme našim obchodním partnerům za podporu této kampaně v prodejnách Albert. müller MADETA Mondelez HELLO KUNIN kofola Krásno International Tak chutná mléko Unilever MARS Nestle CocaCola ITALAT bel DANONE česká republika OLMA KORUNNI Good Food, Good Life Sharing smiles Bidfood ondrášovka Tatra PODEBRADKA KARLOVARSKE MINERALNI VODY Upfield 3BOLTON CZECHIA

Albert letáky

TOP letáky