Leták Albert - 28.8.2019 - 1.10.2019 - str. 19 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 19 ... 77
Leták Albert - 28.8.2019 - 1.10.2019 - Produkty v akci - paprika, salát, červená paprika, žlutá paprika, chilli, magnézium, vápník, vitamin. Strana 19.
1 ... 19 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 28.8.2019 do 1.10.2019 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 
 
TRŽNICE RADY Z TRŽNICE NÁPADY DO KUCHYNĚ Než se do mě pustíte, odstraňte mi stopku, semínka a bílou dužinu uvnitř. Moje slupka se jí, ale ještě intenzivnější chuť mám bez ní. Položte mě na rozpálený gril a sundejte, až začnu praskat. Pak mě zabalte do alobalu a nechte vychladnout. Svlečete mě pak ze slupky jedna dvě. Mezi moji blízkou rodinu patří lilkovité rostliny. Každý mě bere jako běžnou zeleninu, ale málokdo ví, že mým domovem je Střední Amerika a do Evropy mne přivezl již Kolumbus. Nejdřív mě pěstovali lidé jako okrasnou rostlinu, pak používali jako koření, než zjistili, jak výborně chutnám. Mezi 16.–17. stoletím mě začali pěstovat nejprve v Maďarsku a odtud jsem se dostala až k vám. PŮVOD A ROZŠÍŘENÍ PAPRIKA ŽLUTÁ PAPRIKA ČERVENÁ Mezi moji blízkou rodinu patří lilkovité rostliny. Každý mě bere jako běžnou zeleninu, ale málokdo ví, že mým domovem je Střední Amerika a do Evropy jsem přicestovala až v 19. století. Nejdřív mě pěstovali lidé jako okrasnou rostlinu, pak používali jako koření, než zjistili, jak výborně chutnám. Jsem ještě jemnější než červená a obzvláště šťavnatá. Hodím se na nakládání, do omáček nebo jen tak na chroupání ke svačince. Jsem jemná, až sladká a svoji krásnou barvou rozzářím každý salát. Pozor, moje mini verze chilli jsou pěkně pálivé. Sezona červen a : ž září Vitaminy Minerály : C, K :d hořčík, f raslík, osfo vápník r, 19

Albert letáky

TOP letáky