Leták Albert - 28.8.2019 - 1.10.2019 - str. 46 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 46 ... 77
Leták Albert - 28.8.2019 - 1.10.2019 - Produkty v akci - alkohol, Prosecco, víno, šumivé víno, Moravian Collection. Strana 46.
1 ... 46 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 28.8.2019 do 1.10.2019 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 
 
PŘÍBĚHY Z ALBERTU ALBERTOVA VINOTÉKA Poznejte příběh vína Je ve víně pravda? A v bio víně? Vlastimil Vávra prozradil, jak vybírá ta nejlepší vína na váš stůl do Albertovy vinotéky. SOMMELIÉR VLASTIMIL VÁVRA Vlastimil Vávra je manažerem nákupu vín Albertu. Je to odborník na slovo vzatý, který se svému oboru věnuje přes 15 let a zasedá v řadě degustačních komisí. Svou lásku k vínu získal také při sbírání pracovních zkušeností ve Francii. Proto jsme se Vlastimila zeptali: V čem je podle vás Albertova vinotéka výjimečná? Celkově v prodejnách Albert nabízíme více než 900 druhů vín a sektů z různých koutů světa. V sortimentu máme více než 250 vín exkluzivně dodávaných pouze pro Albert, nejznámější z nich je speciální moravská řada vín – Moravian Collection. Za návštěvu pak určitě stojí Albertova vinotéka na Chodově, která je jedinečná svojí šíří a skladbou sortimentu, například unikátní kolekcí vín z více než 35 středních a menších moravských vinařství. Jak byste zákazníkům Albertu poradil s nákupem vín? Vždy záleží, za jakým účelem vína kupujeme. Výběr začíná u osobní preference českého či zahraničního vína. Důležité je také zvážit, k jakému účelu bude sloužit, jaký pokrm bude doprovázet. Žádná volba není špatná, vždy záleží na chutích zákazníka. Obecně doporučuji konzumaci vín od lehčích k těm těžším. Na začátek se hodí jako uvítací drink například prosecco, dále následuje konzumace bílých či růžových vín k lehkým předkrmům, plodům moře, rybám či kuřecímu masu. Těžší červená vína je ideální servírovat k hlavnímu chodu a červeným masům. 46 Fotografie: Lucie Čermáková, Tomáš Babinec Text: Bára Nosková

Albert letáky

TOP letáky