Leták Albert - 28.8.2019 - 1.10.2019 - str. 47 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 47 ... 77
Leták Albert - 28.8.2019 - 1.10.2019 - Produkty v akci - alkohol, červené víno, Prosecco, víno, Cabernet Sauvignon, Sauvignon Blanc, šumivé víno. Strana 47.
1 ... 47 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 28.8.2019 do 1.10.2019 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Červené víno

Tradice pěstování vinné révy a výroby vína je u nás zakořeněná už od dob středověku. U většiny milovníků vína platí, že buď jsou zaměřeni na víno bílé anebo červené. A také vznikají různé dohady, které z nich je vlastně zdraví prospěšnější. Pokud svou pozornost zacílíme na červené víno, pak najdeme hned několik pozitivních vlivů na naše fyzické i psychické zdraví.

Pokud si dáte každý den deci červeného vína, pak svému zdraví jistě prospějete. Budete mít nejen lepší náladu, ale také bude váš organismus pomaleji stárnout. Červené víno má neuroprotektivní vliv na náš mozek. Chrání ho tedy před předčasným opotřebováním a stárnutím. Na naši tělesnou schránku působí jako antioxidant a také má protizánětlivý efekt. Také střeva poděkují za občasnou skleničku červeného vína. Dalo by se tedy s úspěchem říct, že červené víno je vlastně léčivé.

 
PŘÍBĚHY Z ALBERTU Jaký je rozdil mezi ,,nebio" a bio víny? Jednoduše v tom, že se organická vína vyrábí z hroznů pěstovaných dle pravidel ekologického zemědělství. NECHTE SE UNÉST CHUTÍ prvotřídních bio vín V Albertově vinotéce naleznete celou řadu vín s bio certifikací. Exkluzivně můžete ochutnat červený Cabernet Sauvignon, rosé a lehce ovocný bílý Sauvignon Blanc. Milovníci bublinek pak určitě ocení bio prosecco. Biologische Rose Droog Biologische Biologische Cabernet Sauvignon Stevig Sauvignon Blanc Fris fruitig 2017 015 2015

Albert letáky

TOP letáky