Leták Albert - 28.8.2019 - 1.10.2019 - str. 59 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 59 ... 77
Leták Albert - 28.8.2019 - 1.10.2019 - Produkty v akci - kaše, mléko, čerstvé mléko, plnotučné mléko, Rama, Rama krémová, alternativa smetany, pohanková kaše. Strana 59.
1 ... 59 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 28.8.2019 do 1.10.2019 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Mléko

Mezi základní potraviny patří bezesporu mléko. V našich končinách se používá ve větším procentu mléko kravské a v menším kozí. Mléko je vlastně potravina i surovina zároveň. Můžeme ho konzumovat přímo anebo z něho vyrobit celou řadu dalších produktů.

Kdy vlastně přišli lidé na to, že je mléko pro ně prospěšné? Na to je jistě jednoduchá odpověď. Jakmile si ochočili první dobytek. Pak už nebylo těžké přijít na to, že by se dalo využít i jiné nežli mateřské mléko. Tehdy ale našim předkům mléko pouze chutnalo. Ještě netušili, jak bohaté je na některé našemu zdraví prospěšné látky. K těm patří především vápník, kterého má více než jeden gram v jednom litru. Mléko dále obsahuje fosfor, draslík, hořčík, sodík a celou řadu dalších stopových prvků. Kromě toho má i mnoho vitamínů. A to zejména vitamíny řady B. Jejich nedostatek se projeví především v kožních problémech anebo v poruše krvetvorby či nervového systému.

 
Natures Promise Nature's Bio HctunesPromR Promiae Free from CERSTVE Plnotučne mléko KDYŽ ZDRAVÍ CHUTNÁ Nature's Bez lepku Promise Bio Bily Vngurt Pohanková kaše COKO OA EXKLUZIVNE PRO f O naturespromise.cz albert @naturespromise.cz Rama Kremova Varte lehkostí Rama Rama Rama Kremováremova Kréemová S ke ehani na vařeni Raima vařeni 79% 5% SPOLEMVE ZAMUSTY SPELEHI E MSAM ZAHUSTI BEZ MOUKY LEHCI ALTERNATIVA SMETANY A SLEHAČKY NESRAŽI SE

Albert letáky

TOP letáky