Leták Albert - 28.8.2019 - 1.10.2019 - str. 7 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 7 ... 77
Leták Albert - 28.8.2019 - 1.10.2019 - Produkty v akci - rajčata, cibule, paprika, rajčata cherry, Nature's Promise, cukr, sklenice, nádobí, gril. Strana 7.
1 ... 7 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 28.8.2019 do 1.10.2019 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Cukr

Mnoho Čechů klasický bílý cukr naprosto zatracuje a hledá jiné alternativy, jak si osladit život, zatímco druhá skupina strávníků vesele sladí a na nějaké průzkumy o škodlivosti vůbec nedbá. Pravdou ale je, že některé výrobky se bez klasického cukru neobjedou. Anebo to není tak docela ono. Umíte si například představit vánoční vanilkové rohlíčky, které nejsou obalené v moučkovém cukru, do kterého je navíc přidán cukr vanilkový?

Klasický cukr v našich končinách můžete koupit v několika možných variantách. Jednou z možností je krystal, který má velikost zrnek od 0,4 do 1 mm. Dalším produktem je krupice se zrnky velikosti od 0,16 do 0,63 mm. Třetím druhem je moučka, jejíž zrnka mají velikost od 0,16 do 0,31 mm. A pak ještě existují varianty cukru kostkového. Zajímavý je rozdíl, který je v chuti mezi moučkovým a krystalovým cukrem. Přitom je cukr moučka pouze umletým krystalem. Říkáte si, že je to přeci cukr jako cukr? Pak si zkuste svou ranní kávu osladit moučkou. Rozdíl poznáte při prvním doušku.

 
INSPIRACE ČERVENÉ PAPRIKY nakládané v bílém víně 2x 700 ml 40 min BEZ lepku POSTUP: 1. Rozehřejte troubu na 200 °C, program gril. 2. Papriky vyskládejte na plech vyložený pečicím papírem. Z každé strany pečte 10 minut. Poté vložte do sáčku. Uzavřete a nechte 15 minut spařit. 3. Cibuli oloupejte a nakrájejte na měsíčky. 4. Spařené papriky oloupejte, vyjměte jádřince a vložte do zavařovacích sklenic. Rovnoměrně rozdělte do obou sklenic cibuli, oloupané česneky, bazalku, cukr a sůl. Dolijte vínem, octem, případně vodou a zavařte. SUROVINY: 10 červených bio paprik 1 cibule Nature‘s Promise (NP) Bio 6 stroužků česneku NP Bio ½ lžíce sušené bazalky 2 lžíce cukru 1 lžíce soli 100 ml bílého vína AH Bio Sauvignon 60 ml jablečného octa SUŠENÁ CHERRY RAJČATA v oleji 2x 200 ml 15 min +6–8 hod sušení +24 hod odležení BEZ lepku papriky rajčata Foodstyling: Petra Novotná, Bára Nosková Fotografie: Petra Novotná Text: Bára Nosková Nádobí a decor zapůjčil: Butlers – made for your home, Albert Hypermarket SUROVINY: 300 g bio cherry rajčat 4 snítky tymiánu 4 snítky rozmarýnu 2 lžičky sušeného tymiánu 2 lžičky sušeného oregana 2 lžičky sušené bazalky 4 stroužky česneku sůl 150 ml olivového oleje POSTUP: 1. Rozpůlená cherry rajčata rozložte do sušičky na ovoce, řeznou stranou vzhůru. Sušte 8 hodin. V troubě sušte rajčata na 120 °C horkovzduch přibližně 6 hodin. 2. Do sterilizovaných skleniček vložte 2 snítky tymiánu a rozmarýnu. Do každé sklenice přisypte hrst rajčat, lžičku sušeného tymiánu, oregana, bazalky, 2 stroužky česneku a špetku soli. Dolijte olivovým olejem, uzavřete. 3. Nechte v chladu 24 hodin odstát a spotřebujte do 1 měsíce. 7

Albert letáky

TOP letáky