Leták Albert - 28.8.2019 - 1.10.2019 - str. 8 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 8 ... 77
Leták Albert - 28.8.2019 - 1.10.2019 - Produkty v akci - cibule, hrášek, zeleninová směs, cukr, sůl, sterilovaná zelenina, bobkový list, ocet. Strana 8.
1 ... 8 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 28.8.2019 do 1.10.2019 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Cukr

Mnoho Čechů klasický bílý cukr naprosto zatracuje a hledá jiné alternativy, jak si osladit život, zatímco druhá skupina strávníků vesele sladí a na nějaké průzkumy o škodlivosti vůbec nedbá. Pravdou ale je, že některé výrobky se bez klasického cukru neobjedou. Anebo to není tak docela ono. Umíte si například představit vánoční vanilkové rohlíčky, které nejsou obalené v moučkovém cukru, do kterého je navíc přidán cukr vanilkový?

Klasický cukr v našich končinách můžete koupit v několika možných variantách. Jednou z možností je krystal, který má velikost zrnek od 0,4 do 1 mm. Dalším produktem je krupice se zrnky velikosti od 0,16 do 0,63 mm. Třetím druhem je moučka, jejíž zrnka mají velikost od 0,16 do 0,31 mm. A pak ještě existují varianty cukru kostkového. Zajímavý je rozdíl, který je v chuti mezi moučkovým a krystalovým cukrem. Přitom je cukr moučka pouze umletým krystalem. Říkáte si, že je to přeci cukr jako cukr? Pak si zkuste svou ranní kávu osladit moučkou. Rozdíl poznáte při prvním doušku.

 
INSPIRACE ZELENINOVÁ SMĚS na bramborový salát 2x 700 ml 50 min VEGAN SUROVINY: 200 g mraženého hrášku 300 ml vody 200 ml octa 20 g cukru 2 lžičky soli 1 bobkový list 3 kuličky nového koření 5 kuliček celého pepře 2 mrkve NP Bio 1 celer 2 petržele 1 cibule NP Bio Zeleninovou směs stačí slít, odstranit koření a přidat k ostatním surovinám na bramborový salát. Díky naložení docílíte intenzivnější chuti salátu. POSTUP: 1. Zmražený hrášek zalijte horkou vodou a nechte okapat. 2. V hrnci přiveďte k varu vodu, ocet, cukr, sůl a koření. Vařte 10 minut. 3. Mrkev, celer a petržel oloupejte a nakrájejte na kostičky. Oloupanou cibuli pokrájejte nahrubo. 4. V míse promíchejte všechnu zeleninu a plňte do sterilizovaných sklenic. Zalijte svařeným nálevem až po okraj, uzavřete a zavařte. 8

Albert letáky

TOP letáky